Wpis z mikrobloga

Cześć aktywne fizycznie Mirki i Mirabelki! W ramach przywitania mamy do rozdania 100 opasek z hasłem motywacyjnym. Zasady są proste, żeby zgarnąć wybraną przez siebie opaskę wystarczy zaplusować ten wpis i napisać w komentarzu co jest Twoim motywatorem do ćwiczeń.
Na wzięcie udziału w naszym #rozdajo macie czas do piątku 27.03 do godziny 16:00 :)

#mikrokoksy #silownia
kulturystyka-sklep-pl - Cześć aktywne fizycznie Mirki i Mirabelki! W ramach przywitan...

źródło: comment_KvpmesOwWuBDQaWbIfmnegKxxKZmO6fQ.jpg

Pobierz
  • 557
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kulturystyka-sklep-pl: Moje ciało jest tak naprawdę jedyną rzeczą jaką na tym świecie posiadam w całości i na wyłączność. Pieniądze raz są, raz ich nie ma. Znajomości kończą się i zaczynają na nowo. A to czym jestem będzie ze mną do samego końca. Dlatego nie potrzebuję dodatkowej motywacji - daję z siebie wszystko teraz, żeby w przyszłości być w stanie działać lepiej, dłużej i sprawniej. Inwestuję w siebie i jestem pewien,
  • Odpowiedz
@kulturystyka-sklep-pl W dużej mierze motywuje mnie Wykop.pl i osiągnięcia tutejszej społeczności, niektóre tagi są super, by zacząć ćwiczyć, każdy jest w stanie coś doradzić, czy podpowiedzieć jak rozpocząć zabawę z daną aktywnością ^^
  • Odpowiedz