Wpis z mikrobloga

#heheszki #truestory

Czo to bylo to ja nie wiem.
Maz znajomej dostal skierowanie do szpitala. Pojechal tam autem. Okazalo sie ze zatrzymuja go w szpitalu pare dni. Po wypisaniu koles wychodzi na parking, patrzy zajumali mu auto. Od razu policja itp. Policja jak to policja szukala miesiac i nic... Po tym czasie kolo zglosil sie na kontrole do tego szpitala, wychodzi z niego a tu ... Auto stoi cale i zywe na parkingu.
Co sie okazalo: szpital mial parking z obu stron. Za pierwszym razem wypisali go z innej strony niz za drugim.
  • 34
Czo to bylo to ja nie wiem.

Maz znajomej dostal skierowanie do szpitala. Pojechal tam autem. Okazalo sie ze zatrzymuja go w szpitalu pare dni. Po wypisaniu koles wychodzi na parking, patrzy zajumali mu auto. Od razu policja itp. Policja jak to policja szukala miesiac i nic... Po tym czasie kolo zglosil sie na kontrole do tego szpitala, wychodzi z niego a tu ... Auto stoi cale i zywe na parkingu.

Co
@Jarek: wbrew pozorom wszelkie statystyki pokazują, że ilość kradzieży samochodowych bardzo zmalała właśnie dzięki wykrywalnosci i prewencji policji. Tak że nie przesadzaj