Wpis z mikrobloga

Szkoda mi trochę części nocnej. Dodawanie na mirko jakiś p------------h rzeczy oraz p---o świadczy o pewnym ograniczeniu umysłowym. Przykro mi, że są osoby nieświadome tego, że to czym zapełniasz swoją psychikę ma na Ciebie wpływ. Dodawanie zboczonych i negatywnie dziwnych rzeczy nie wpływa tak, że się uodparniasz i jest wszystko spoko - raczej jest tak, że stajesz się podświadomie skrzywiony. Zamiast zapełniać się czymś sensownym, stylowym, estetycznym, pięknym ładujecie w siebie największy ściek.
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Donk_von_Fisher: Bywają ciekawe nitki np. o kontaktach damsko-meskich. Sam wpadałem na lurki z Krymem na vi które jest teraz martwe ale tak się już utarło w świadomości że czany to memsy oraz tańczące papieże.
  • Odpowiedz
@WykopWasPrzejrzal: nie tyle syrius byznes co po tylu latach to mi to już na przykład przeszkadza, ale nie sama akcja, a akcja - reakcja, czyli w sumie dobrze mówisz, gdyby nie takie okrzyki i plusowanie zjebixa to nie było by o czym gadać.
Co nie zmienia faktu, że postowanie czegoś takiego nocą "bo modzi śpią" to poziom podstawówki xD
  • Odpowiedz
@fajny_login: Ja jakoś kojarzę nocną ze "śpiewania" piosenek w komentarzach, z głupich śmiesznych rymowanek (co bądź co bądź jest kreatywne, z zabawnych obrazków i komiksów i zawsze wszyscy byli dla siebie mili. A p---o rzeczy wrzucała gimbusiarnia i jak mamełe kazała iść spać tak około 1 w nocy kończyło się wstawianie p---o. Chociaż ja już długo nie byłam na nocnej więc może coś się zmieniło...
  • Odpowiedz
@Pantograf: Nie wiem. Pamiętam, że praktycznie nie było nocnej bez rymowanek ;D A były one przeróżne więc możliwe, że o miastach też ;p Ale ja na nocnej nie siedziałam z pół roku (albo dłużej) więc mogłam wasze przegapić.
  • Odpowiedz