Wpis z mikrobloga

Szkoda mi trochę części nocnej. Dodawanie na mirko jakiś p------------h rzeczy oraz p---o świadczy o pewnym ograniczeniu umysłowym. Przykro mi, że są osoby nieświadome tego, że to czym zapełniasz swoją psychikę ma na Ciebie wpływ. Dodawanie zboczonych i negatywnie dziwnych rzeczy nie wpływa tak, że się uodparniasz i jest wszystko spoko - raczej jest tak, że stajesz się podświadomie skrzywiony. Zamiast zapełniać się czymś sensownym, stylowym, estetycznym, pięknym ładujecie w siebie największy ściek.
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poirytowany: Wszyscy którzy plusowali te wpisy (gwałcone karły, sranie do ryja, s--s ze sparaliżowanymi, z------a, s-x z trupami) powinni również dostać miesięcznego bana za publiczne budzenie niesmaku i zgorszenia.

+: DarkBolo, EastPage, paramite, CurlyHairGirl, Wunder, peachoid, acidd, Mumbaj, StraznikOgniskaDomowego, szaratwarz, messek, Lukas77986, idziol, paulusapis, bloodwyn, IfYouKnowWhatIMean, Ettercap, tyrman, nowai, odislaw, depOO, zjebgenetyczny, peruun, Defensywny, Krumer, vomar, Sierpik21, niematakiegobicia, Lim3, Jaridadi, goferek, ksiadzyo, Spajkuss, szarszun, polot1, DamnumEmergens, StraznikOgniskaDomowego, JadeCiWplusowac,
  • Odpowiedz
@fajny_login: Kilkanaście minut temu sprawdzałem wykop i aż nie wierzyłem jak wygląda Mirko... Dla mnie ktoś kto tutaj wrzuca oraz plusuje takie rzeczy raczej do normalnych nie należy. Mnie przeraża, że ktoś myśli, że wrzucenie albo plusowanie tego może być zabawne. Na szczęście po kilku obrazkach z pierwszej strony zamknąłem i nie wiem czy później było coś jeszcze gorszego co powinno nadawać się do zgłoszenia na policje.

Druga sprawa jest
  • Odpowiedz