Wpis z mikrobloga

wyobraźcie sobie mirki: jesteś z kobietą od pół roku, od trzech miesięcy mieszkacie razem. Ta kobieta to ideał mężczyzny, piękna, potrafi gotować dba o mnie. ale... znam jej hasło na fejsie i z jej wiadomości (jakiś rok temu) ustawiała się z gościem po prostu na s--s. jestem pijany i teraz płaczę i k---a nie wiem co mam zroibić. myślę o zerwaniu. Ale z dugiej strony dziewczyna miała jakieś życie, nie tak jak ja ex-stuleja. Ona jest moją drugą (#seksy) i chcę związać się z nią na stałe, bo jako kobieta jest najcudowniejsza, lepszej nie mogłem trafić, Radźcie mirki, co począć. Jej losy są w waszych rękach #zwiazki #s--s #tfwnogf
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: Tak serio, w tych czasach trzeba trzeźwo dokonać wyboru , przy tym całym internecie przesiąkniętym seksem z każdej strony ludzie musza stawiać sprawy jasno ... Nie żadne Facebooki czy tindery. Jeżeli znajdziesz dziewczynę która oprócz fejsa świata nie widzi i każdy lajk jest warty złota to lepiej odpuść ...
  • Odpowiedz
@Lewy0000:
skoro dziewczyna uprawia s--s na prawo i lewo, to albo jest zakompleksiona, albo "lubi ten sport". być może i tak też było w przypadku Twojej dziewczyny. może to przy Tobie poczuła się na tyle komfortowo, że oprócz seksu, dała Ci też uczucie. #rozowepaski traktują s--s inaczej niż mężczyźni. skoro chodziła z rotacyjnymi facetami tylko na s--s, a teraz uskutecznia go tylko z Tobą - coś się zmieniło,
  • Odpowiedz
@Jendryn: nie wierze w to co czytam xD ale luz, powodzenia w szukaniu swojej dziewicy :D

@blackmaul: przeciez ona nie ma wielkiego przebiegu, mowa o jednm facecie

@pinkpower: kto Ci napisal ze uprawia s--s na prawo i lewo? Cos sobie sama chyba dopowiedzialas :)
  • Odpowiedz
@kicioch: nie muszę nikogo szukać , jestem w związku od 10 lat wiec nie próbuj mi czegoś wmawiać . Weź sie lepiej za zadania domowe bo nauczyciel może ci postawić palę za nieprzygotowanie ;)
  • Odpowiedz
@Lewy0000: Jeśli każdy mirek na wykopie uważa że loszka będzie trzymała wianuszek dla wykopowego stulejarza to się myli tak grubo jak gruby był ostatni bolec którego loszka miała w sobie... Dzisiaj szukanie panny to albo loteria (Ktoś trafił 6 w totka) albo Kompromis Jeśli loszka pomimo przeszłości będzie traktować cię z szacunkiem, ogarnięciem, bez odwalania szajzów do potęgi n... Znam parę lasek na uczelni które bolcują się dla hajsu a
  • Odpowiedz