Wpis z mikrobloga

wyobraźcie sobie mirki: jesteś z kobietą od pół roku, od trzech miesięcy mieszkacie razem. Ta kobieta to ideał mężczyzny, piękna, potrafi gotować dba o mnie. ale... znam jej hasło na fejsie i z jej wiadomości (jakiś rok temu) ustawiała się z gościem po prostu na s--s. jestem pijany i teraz płaczę i k---a nie wiem co mam zroibić. myślę o zerwaniu. Ale z dugiej strony dziewczyna miała jakieś życie, nie tak jak ja ex-stuleja. Ona jest moją drugą (#seksy) i chcę związać się z nią na stałe, bo jako kobieta jest najcudowniejsza, lepszej nie mogłem trafić, Radźcie mirki, co począć. Jej losy są w waszych rękach #zwiazki #s--s #tfwnogf
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spatsi: czemu pelikany? Wszystko co się pisze w internecie uważasz za trolling?
Może jest, a może nie jest i możemy chłopakowi pomoc, co za roznica?
Przez takie wlasnie p---------e ten portal schodzi na psy, no co bys nie wstawil powazniejszego to, ze zaraz trolling.
  • Odpowiedz
@Lewy0000: Jakie to ma znaczenie, że zanim poznała Ciebie, bzykała się z innymi? Typowe stulejarskie myślenie: "dziewczyna przede mną bzykała się z innymi, więc jest dziwką" - zluzuj porty i ciesz się laską.
  • Odpowiedz
@Lewy0000: nie powinieneś czytać jej fejsbuka, to troche żałosne. Moja rada: ciesz się, chwilą i szczęściem, które teraz trwa, jeżeli ją kochasz. Kto z nas nie popełnia błędów szukając miłości :)
  • Odpowiedz
@Lewy0000: Po przeczytaniu całej tej dyskusji dodam jedno od siebie. Zachowaj się jak mężczyzna i zerwij z nią. Przynajmniej dasz jej szansę na bycie szczęśliwą w życiu. Skoro nie potrafisz siebie zmienić dla osoby o której piszesz w samych superlatywach, to jeżeli chcesz jej szczęścia, to nie obarczaj ją takim balastem jak Ty. Jeśli już teraz jesteś dumny z tego że nie spotyka się z kumplami, z tego że naruszasz
  • Odpowiedz
@Lewy0000: nawet sekundy bym sie nie zastanawiał , kopnij w dupę . Jak sie wysilisz to znajdziesz odpowiednia. Na pęczki do wyboru do koloru ... Jak robiła takie cyrki to będzie dalej robić , taki typ ...
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: ja tam chcę spędzić ze swoim facetem resztę życia a nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby ktokolwiek z nas przeglądał fejsa drugiej osoby. Dla mnie to jest brak zaufania albo po prostu te dwie osoby nie potrafią ze sobą rozmawiać.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Nie, kobietom też nie przystoi, po prostu sprawdzanie drugiej osoby jest bardziej charakterystyczne dla kobiet, ale u mężczyzn wskazuje już na bycie kompletną s---------ą. Zgadzam się, że najlepiej stosować zasadę: nie sprawdzaj + nie dawaj powodów do sprawdzania.
  • Odpowiedz
@Sepia: Bardziej charakterystyczne dla kobiet i to usprawiedliwia? ;) Wiem, że tego nie napisałaś, ale tak to można rozumieć. Jeśli wg Ciebie u mężczyzn wskazuje na "bycie kopletną s---------ą" to bądź konsekwentna i stosuj do do wszystkich ludzi.

@kicioch: 100% się zgadzam, ale łatwo się mówi jak wszystko jest dobrze :). Staram się zrozumieć ludzi którzy to robią, ja też jestem ze swoim paskiem 8 lat i nigdy
  • Odpowiedz