Wpis z mikrobloga

397 462 - 203 = 397 259

3200m przewyższeń i #200km po Beskidzie Wyspowym. #krakow -> #limanowa -> #krakow (bardzo ogólnie rzecz ujmując). Biorąc pod uwagę, że to już 892km w 6 dni to chyba wynik nie najgorszy. Jutro dokręcę przynajmniej 108, coby był 1000 w tydzień. 3200m to w ogóle moja życiówka do tej pory. Złapała mnie noc i musiałem skrócić i uprościć koniec trasy, bo robiło się ziiiimno, a te 300m by jeszcze dokręcił.

Link do galerii. Polecam, bo są nawet ładne widoczki, ale nie było czasu ni umiejętności je obrabiać. Na zdjęciu na dole miejscowość Piekiełko... Faktycznie czasami nogi piekły.

Poza paroma miejscami (np. droga krzyżowa na szczycie 840m w miejscowości Młyńczyska, gdzie podjazd był ponad 20%, był śnieg, płynęła woda) nie było najgorzej. Pierwsze #100km w ogóle luz. Ogólnie zaskoczony byłem zimnem i ilością śniegu na południe od Limanowej. Poza tym niezliczona ilość podjazdów 15%, 17%, itd.

Zrobienie tego dystansu, a głównie przewyższeń, o śniadaniu, dwóch czekoladach i rogaliku to jednak trochę za mało. W domu pożerałem wszystko co wpadło mi w ręce.

Triban spisał się jak ta lala. Nic nie stuka, nic nie puka. Ciężki trochę, ale to akurat plus - większy #!$%@?.

Gdzieś w Gdowie bodaj, gość wyprzedzał mnie nie zachowując odstępu, a samochód za nim była policja. Od razu z miejsca karma. Swoją drogą trochę słabo myślał skoro nie wpadł na to, że jedzie za nim policja to pasowałoby jechać grzeczne.

10 nowych gmin do #zaliczgmine.

#metaxynarowerze #wykoptribanclub #rower #szosa #rowerowyrownik
metaxy - 397 462 - 203 = 397 259

3200m przewyższeń i #200km po Beskidzie Wyspowym....

źródło: comment_GXmiDkRtwmLEiuNy3Ow26e8B2os2SULQ.jpg

Pobierz
  • 41
@emtei: W przyszłym miesiącu z @cree wpadamy na Salmopol. Niby to Beskid Śląski, ale już niedaleko. Jak się czujesz na siłach to możesz dołączyć. Jak nie to możesz wpaść chwilę towarzyszyć.