Wpis z mikrobloga

@WiewiurPL: Das Auto ( ) jak znajdę jakąś porządną robotę to odkładam kasę na 3.2 V6 (bo R36 trudno dorwać) i pakuję w niego pełen środek i body z R36 właśnie w raz z zegarami. z r36 ciezko wykrzesac wiecej niz 400hp, a 3.2 o dziwo spokojnie 575 na 2 dmuchawkach robią (polecam projekt RGT)
Ale to dopiero jak będą hajsy. co vag, to jednak vag
Stitch - @WiewiurPL: Das Auto (✌ ゚ ∀ ゚)☞ jak znajdę jakąś porządną robotę to odkładam...
@quit13: Miałem kiedyś nieprzyjemność jeździć miesiąc B5 pastuchem i tak bardzo nie lubiłem tego auta a podświetlenie po 100km jazdy nocą powodowało, że te wszystkie niebieskie cyferki mi się zamazywały przed oczami. Znienawidziłem to auto jeszcze bardziej niż zanim je poużytkowałem dłużej.
@quit13: ale ty jesteś płytki... szczególnie, że mam w planach kupienie identycznego tylko z wiekszyn motorem i zmodowaniem go na 575hp.

@quit13: a czym Ty jeździsz? seryjnym m.x5 do ktorego nie ma czesci na generalke :) pozdri chcialem kupic to auto ale po zorientowaniu sie jak wyglada sprawa modowanja tego auta (najlepiej ls1 walic od razu) odpuscilem temat ;)

roznica miedzy nami jest taka, ze ja nie patrze na znaczek tylko czy auto jest dla mnie wygodne , podoba mi sie i czy wykorzystam je tez na codzień;) opinie gosci z neta
@quit13: pilem do tego, ze wkurza mnie dyktowanie komus swoich upodoban motoryzacyjnych. mi sie podoba to Tobie tamto OK. Dzieki temu mamy multum roznych aut, a nie jednakowe. na tym zostanmy
@Stitch: Nie rozumiem co znaczy "nie ma części na generalke", brak części na rynku? Bo jak tak to nie wiem skąd ta teoria.
Teoria z modowaniem też dziwna, LS1 to amerykańska faza. Nie wiem czy jest zdroworozsądkowo mocowo sens robić w jakimkolwiek aucie 200% więcej mocy niż seria daje, a już 175% to i tak sporo. Już nie mówiąc, że modzenie auta to jest super bezzwrotna inwestycja i sztuka dla sztuki,