Wpis z mikrobloga

"57% ankietowanych odpowiada, że ocenia kogoś jako atrakcyjnego lub nieatrakcyjnego na podstawie tego jakie auto prowadzi
dla porównania:
21% ocenia tak na podstawie zawodu
19% na podstawie pewnosci siebie
17% na podstawie inteligencji"
Cytat z jakichś badań, raczej legit niż nie legit
Wniosek taki, że ludzie to blachary
#motoryzacja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz quit13 - "57% ankietowanych odpowiada, że ocenia kogoś jako atrakcyjnego lub nieatrak...
źródło: comment_sYb25yum9dzipkE7yK1GfpfpPQ0NnEaP.jpg
  • 13
@wrednota: najprościej rozkminiając znak statusu, zaradności, kasy, bezpieczeństwa, bardziej psychologicznie i egoistycznie - jakiś czynnik którym można się przerzucać pomiędzy "konkurentami/konkurentkami" na rynku, czasami nawet jak nam na nim zbytnio nie zależy
@quit13: @wrednota: znałem jednego gościa (niestety zmarło mu się niedawno), który miał kasy jak lodu (zajebisty dom w Magdalence, cały świat zwiedzony), był mega inteligentny i z genialnym poczuciem humoru. Gość jeździł Toyotą Cariną z początku lat 90. Mówił, że się nie psuje, jest wygodna, więc po co ma zmieniać? Nie zależało mu na tym, żeby oglądali się wszyscy za nim, więc nie potrzebował najnowszych modeli BMW czy Audi (a
@wrednota: dla mnie ma dawać radość z jazdy i sporo frajdy. Ważne też żeby wyglądało tak, jak byśmy my chcieli, żeby było na czym oko zawiesić idąc w kierunku samochodu bądź przeciwnie, w kierunku domu.
@wrednota: a pomadka ma służyć dlatego, żeby policzków z ustami nie pomylić.
W 90% przypadków Twoje stwierdzenie w tej formie jest dobre, ale czasami ani piłka nożna to nie jest tylko kopanie piłki, nowa kolekcja majtek, to nie jest tylko kawałek materiału do zakrywania tyłka, gierki to nie jest tylko jakaś rozrywka dla gimnazjalistów, a samochód to nie jest tylko wozidełko z punktu a do b. Po prostu generalizacja zawsze jest
@quit13: problem z tymi wnioskami jest taki, że uwzględniają wyłącznie podejście do ludzi nieatrakcyjnych fizycznie, czyli "nie podoba mi się, ale chociaż auto ma/kasę, więc na tym jakoś skorzystam przynajmniej". A to trochę inne wnioski implikuje niż OP.