Wpis z mikrobloga

Tylko nie wyzywajcie, że nie ma motocykla, a 1000 zdjęć z motocyklem...
Po prostu zobaczcie, gdzie możecie motocyklem przyjechać, niektórzy mówią księżyc, inni koniec świata, a to po prostu urokliwa Transalpina.
Przejeżdżałam po drodze z wyprawy do Turcji, kto jeszcze się zastanawia, żeby gdzieś w tym roku pojechać pierwszy raz - polecam Rumunię. Z Poznania może tak blisko nie jest, ale z południa, w 1 dzień dojedziecie do Rumuni, drugi na Transfogarską trasę, a trzeci dzień na Transalpinę, czwarty dzień - dzida do domu. Idealny wypad na długi, tani weekend :) Kto ma więcej pieniędzy niech uderza do Austri i Włoch (Dolomity), foty z tych krajów następnym razem.

#1000zdjeczmotocyklem #rumunia #koniecswiata #pokazplecy #cb500 #motocykle #wyprawymotocyklowe
Pobierz sekuranka - Tylko nie wyzywajcie, że nie ma motocykla, a 1000 zdjęć z motocyklem...
...
źródło: comment_C7M8w2S93Zx04QlR1m6gwcDV7HUlWeB5.jpg
  • 32
@Bydle: super. Ja już zachód mam objeżdżony do, wschód także, teraz lecę na południe może Grecja, może troszkę bliżej (BiH, Chorwacja, Serbia, Czarnogóra...)
Jeszcze chcę wpaść na Giblartar i NordCapp. Z Poznania to mam bliżej na NordCapp niż do tej Grecji, ale cena paliwa odstrasza :D
@RoyalMS: głupie gadanie:P ja wale trasy po 600km minimum na strzała RRem i nigdy nic mi się nie działo ;P (chyba, że mowa o przedlifcie to tam jednak zwykły widelec wpływa na komfort.. ale z UPD jest bajka:) )
@RoyalMS: ile masz? ja mam dyche więcej i jest wygodnie. druga sprawa to przyzwyczajenie. Ile sportami śmigasz? ja juz 6 rok(to nie przytyk pytam, bo to wazne w tym przypadku :p)
@sekuranka: Gdzie na wschodzie bylas ?

Generalnie w temacie wpisu... To nie wazne czym wazne jak. Ja sprzetem wybitnie nie autostradowym jestem w stanie nawinac 1600 km w dobe. Generalnie 1000km wystarcza,zeby znalezc sie w calkiem innej rzeczywistosci. A po austradach to jest 10-12 godzin jazdy. Kazdy normalny motocyklista powinien dac rade to wytrzymac.

Rumunia jest ok, ale prawdziwego uroku nabiera dopiero poza utwardzonymi szlakami. Miejsca, ktore sa zwykle niedostepne dla
Pobierz bigger - @sekuranka: Gdzie na wschodzie bylas ?

Generalnie w temacie wpisu... To n...
źródło: comment_nN5k6FiJgICqsQCYtplgmxjbLXaz0jtn.jpg