Wpis z mikrobloga

Tylko nie wyzywajcie, że nie ma motocykla, a 1000 zdjęć z motocyklem...
Po prostu zobaczcie, gdzie możecie motocyklem przyjechać, niektórzy mówią księżyc, inni koniec świata, a to po prostu urokliwa Transalpina.
Przejeżdżałam po drodze z wyprawy do Turcji, kto jeszcze się zastanawia, żeby gdzieś w tym roku pojechać pierwszy raz - polecam Rumunię. Z Poznania może tak blisko nie jest, ale z południa, w 1 dzień dojedziecie do Rumuni, drugi na Transfogarską trasę, a trzeci dzień na Transalpinę, czwarty dzień - dzida do domu. Idealny wypad na długi, tani weekend :) Kto ma więcej pieniędzy niech uderza do Austri i Włoch (Dolomity), foty z tych krajów następnym razem.

#1000zdjeczmotocyklem #rumunia #koniecswiata #pokazplecy #cb500 #motocykle #wyprawymotocyklowe
Pobierz sekuranka - Tylko nie wyzywajcie, że nie ma motocykla, a 1000 zdjęć z motocyklem...
...
źródło: comment_C7M8w2S93Zx04QlR1m6gwcDV7HUlWeB5.jpg
  • 32
@bgonzo: Honda CB500, powiem tak. Do Rumunii musiałabym przeliczyć, do Turcji wyszło mi razem 2 tys. zł, z noclegami i paliwem (1200zł paliwo, 800 reszta). Nocuję raczej w hostelach/pensjonatach. Nic nie rezerwuję, jadę i zatrzymuję się gdzie mi się podoba, zawsze jakiś nocleg się znajdzie. Do obniżenia kosztów polecam spać pod namiotem. Może w Rumunii bym się nie odważyła (miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z ludnością cygańską, której jest tam mnóstwo) za
@Stitch: nie wprowadzaj w błąd @bgonzo: jak znajdziesz żeby w papierach była zablokowana to tak. Jak zablokujesz to ok A2 ale jak masz pełną wersję to niet. Ja mam kat. A. Ale jak znajdziesz w papierach zablokowaną, a w rzeczywistości odblokowaną, to jest problem w razie wypadku z ubezpieczeniem
@bgonzo: tak. a2 obejmuje zakres wieku 18-24. masz mozliwosc robienia A ew. po 2 latach od zdania a2 czyli np 18 latek w wieku 20 bedzie mogl zie ubiegać o A.
@sekuranka: nie ma zadnego problemu. byly blokowane na lince gazu w chwili wypadku to sie zrywa albo na kroccac ssacych. nikt w to nie patrzy po dzwonie. oglądają tylko heble, napęd i elektryke ;)