Wpis z mikrobloga

ma ktoś może taką przypadłość, że idzie, idzie, idzie, i nagle jeb podkręca sobie tak stope i boli jak nie wiem co, ale przechodzi po jakimś czasie. Ale za tydzień, dwa czy miesiąc znowu to samo.. i tak od czasu do czasu robi sobie krzywdę. Właśnie wracałam ze sklepu (z browarami he he) i mi się to wydarzyło. Napieprza jak nie wiem co :(

nie wiem jak dziwacznie muszę chodzić że mi się to przytrafia ciągle..

Kiedyś miałam zerwaną torebkę stawowa w kostce czy to możliwe że od tego, slaby staw itd?

#medycyna #oswiadczenie #gorzkiezale #bolimnienoga
  • 10
@zapalka: Nawykowe skręcenia stawu skokowego spowodowane są niewydolnością struktur ograniczających ruch w stawie w zakresie fizjologicznym. Co to znaczy? Jeżeli wyobrazimy sobie maszt żaglowca, który ustabilizowany jest przez liny na statku to w przypadku poluzowania lin z jednej strony masztu staje się on podatny na uszkodzenie przez wiatr wiejący z kierunku poluzowanych lin, przy dużym sztormie może dojść do złamania masztu. Podobnie jest ze stawem skokowym i innymi stawami. Więzadła utrzymują
@zapalka: to samo tutaj, raz w podstawówce zrobiłam sobie cos z kostka, pozniej co rok-dwa lata noga w gipsie bo szlam po chodniku, złe ustalam na wykręcona nogę i bach, cos sie stało:D ostatnio ze 2 lata temu