Wpis z mikrobloga

Dziś znowu czuje bycie w związku nie jest najważniejszą sprawą na świecie. Jakieś niecałe pół roku temu wyszedłem z #tfwnogf i byłem z dosyć ładnym rozowympaskiem, ale jak się okazało wybitnie głupim. To była taka szalona i inna niż wszystkie i wcale nie zależało jej na pieniądzach. Oczywiście skończyło się na tym, że miałem dosyć jej kłamstw i przyjaciela, który mnie nie akceptował i się rozeszliśmy. Zrobiłem to z godnością bez żadnej awantury. Standardowo ona nawiązała kontakt i dowiedziałem się jakim jestem złym człowiekiem i że to moja wina itp. olałem temat i odpowiedziałem tylko że sama wie jak było . Po tej akcji urwałem całkowicie kontakt i po blokowałem gdzie się da. No ale do brzegu, ona wróciła do byłego chłopaka po tygodniu od zerwania ze mną i są sobie szczęśliwi do teraz (TAK! nie do przyjaciela, co chciał mnie nawet bić o nią xD). Dzisiaj dowiedziałem się ciekawostki od wspólnych znajomych którzy mi gratulowali zerwania. Mianowicie, moja Ex wrzuciła post na FB, że jest w ciąży! Nie wiem czy to prawda i co trzeba zrobić społeczeństwu, ale większość komentarzy było typu "ciekawe z kim" "to co szukasz teraz ojca?". Ponoć po godzinie już było tyle takich komentarzy, że to usunęła xD Współczuje chłopu mimo tego, że to Sebix Suchoklates o hobby picie piwa pod klatką (wiej gdzie się da i to szybko). Jednak przysłowie "lepiej jest być samemu niż z byle kim" jest prawdziwe.

#truestory #patologiazewsi #karynakochanajmocniej #zwiazki
  • 22
  • Odpowiedz
To była taka szalona i inna niż wszystkie


@Mozart07:

ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA,
  • Odpowiedz
@Mozart07:


Jednak przysłowie "lepiej jest być samemu niż z byle kim" jest prawdziwe


Prawda, sam doświadczyłem ostatnio życiowości tego powiedzenia, chociaż u mnie nie zaszło to tak daleko jak
  • Odpowiedz
@Mozart07: tl;dr i parafrazując: Gość marzył o kawiorze, zarobił na kawior i stwierdził że kawior nie taki smaczny jak o nim mówią, a mirki z that feel when no caviar dalej chcą spróbować czy smaczny czy nie.
  • Odpowiedz