Wpis z mikrobloga

Mirki jak jutro(10:00-11:00) najlepiej jechać na Milanówek(za Pruszkowem) z Siedlec( droga krajowa 2 na Terespol)? Zawsze jechałem przez centrum al. Jerozolimskim, ale od czasu zamknięcia mostu nie wiem jak wygląda sytuacja w Warszawie. Nie chcę stać w korku dwie godziny, więc pytam jak najlepiej jechać bo słabo znam Warszawę.
#warszawa #jakdojechac #pytanie
  • 16
@graczznumerempierwszym: co za... chodziło mi o korki, droga którą zawsze jeździłem jest dalej otwarta, ale wolę się zapytać kogoś z Warszawy jak wygląda sytuacja po zamknięciu tego mostu, bo nie mam zamiaru tracić czasu w korkach. Trasę sobie sam potrafię znaleźć półgłówku, chcę tylko wiedzieć którędy najlepiej(najszybciej) jechać.
Szybciej? Po paru sekundach dowidziałem się od @Kajakiem_przez_Tybet, że w godzinach 10-11 jest ok i bardziej ufam komuś kto jest z Warszawy niż statystykom Google... Co do tumana to sorry, ale to nie ja nie potrafię zrozumieć dwóch prostych zdań.
@graczznumerempierwszym: zrozum że każdy inaczej podchodzi do tego typu statystyk. Sporo jeździłem po kraju ze smartfonem w ręku i statystyki Google nie zawsze mi się pokrywały z rzeczywistością, dlatego wolę się zapytać wykopka z Warszawy.
@graczznumerempierwszym: i dla tego znasz temat i wiesz, że statystyki Google pokrywają się z rzeczywistość w Warszawie. Ja rzadko bywam w Warszawie i nie mam okazji tego sprawdzić, ale skoro piszesz ze jest ok to będę pamiętał:) Korzystałem w tamtym roku z Google maps w Krakowie, Gdańsku i Olsztynie i dlatego nie do końca ufam ich najszybszej trasie bo nieraz naciąłem się na spory korek, a mam taki charakter, że wolę
@L722: no ja też wolę jechać i nakładać drogi niż stać (ręczna skrzynia here) tyle ze wybieram trasę o minimalnym czasie i to wystarcza. w warszawie wielu kierowców ma smartfona nawet nieświadomie połączonego z Google maps i dzięki temu są dobre statystyki