Wpis z mikrobloga

@wykop:

Potrzebujemy twardych dowodów.


Czego potrzebujecie? Koleś ewidentnie sam się do tego przyznaje, a Wy nawet nie potraficie powiązać jego aktualnego konta z kontem, które ma zbanowane do maja. Jakoś moje multi wyłapaliście sami w ciągu jednej doby, więc nie bardzo rozumiem Waszych podwójnych standardów.
@HorribileDictu: Konto, które zgłaszam za multi zostało założone tydzień po tym gdy na pierwszym pojawił się ban do 5 maja. Ponadto oba konta wyglądają identycznie (ten sam styl pisania, identyczna tematyka, dobór tagów itp) i nie robiłbym w zasadzie jakiejś gównoburzy gdyby nie fakt, że zwrócił się do mnie tak jak nazywał mnie z wyżej wspomnianego zbanowanego konta, a było to jakieś chore skojarzenie związane niby z moim nickiem.
@Pustulka:

chociaż trochę długo trwa ładowanie

pewnie to, że trochę długo trwa ładowanie z jednego miesiąca w archiwum (czyli siłą rzeczy z jakiś limitowaniem do przedziału czasu) ma jakiś związek z tym, że dla wszystkich zostało to wyłączone (długo trwające ładowanie na jednym miesiącu zmieniło się pewnie w timeout gdy wybierasz ze wszystkich).

IMHO przeglądanie po archiwum to jedyne co pozostaje bez zabijania serwerów. Można wydłużyć wielkość bufora z najnowszymi (do
@maciejkiner: a nie można zrobić przynajmniej tak, by w ramce po prawej wyświetlały się jedynie lata i miesiące, w których została opublikowana jakaś treść spod danego tagu (zamiast całego kalendarza)? Bo jeżeli mam szukać jakiegoś wpisu spod dowolnego tagu wybierając grudzień 2014 po czym ten wybór zwraca mi zero wyników, to równie dobrze @wykop może usunąć funkcję tagowania na tym portalu, bo to nie ma sensu (wyszukanie takiego wpisu zajmuje fhui
@emte: z tego co wiem liczniki to jedno z planowanych usprawnień (i połączone z nimi wybieranie w auto paginacji który miesiąc wybrać dalej żeby ominąć dziury). Niestety dla tagów usera z licznikami już będzie gorzej (znów, mnóstwo danych). Tagowanie ma sens, problemem jest podejście niektórych do tagów... Serwisy mikroblogowe żyją tu i teraz, trendy dla dynamicznych wydarzeń powinno się liczyć w minutowych interwałach - a to co było rok temu jest