Wpis z mikrobloga

@kebaab: Co by było gdyby ktoś tym krzesłem rzucił? jakie byłby wasze opinie i komentarze? Kto poniósłby odpowiedzialność za nie usunięcie takiej osoby? Kto i kiedy powinien zadecydować o usunięciu takiej osoby? Czy taka osoba powinna zareagować czy raczej nie bo "pewnie to taki żart"? Jak ten przezabawny żart ma się do tego, że Komorowski wszedł na podest nie na krzesło? Jak by to wyglądało (rzecz jasna nie w oczach wykopków)
@cyberpunx: Mogli mu zabrać krzesło. Zamiast tego gościu został aresztowany i siedzi w areszcie bez zarzutów. Znaczy się ma zarzuty - posiadanie krzesła w miejscu publicznym :D. Przy okazji podobno przeszukano mu mieszkanie. Na jakiej podstawie - nie wiem. Może szukali pozostałych krzeseł oraz kabla i baterii?
@kebaab: Ja wiem, że w tym kontekście to wygląda bardzo "zabawnie" i przerażająco z drugiej strony (facet z krzesłem na placu siedzi w pierdlu i ma przetrzepaną chatę). Nadal odwołuje się jednak do moich pytań, jak powinny zareagować służby, czy nie było tu grama podstaw do zatrzymania? Odebrać krzesło i puścić do domu, OK, domniemanie niewinności to podstawa, ale czy temu komuś nie przyszło do głowy, że przychodząc z krzesłem w
Przy okazji podobno przeszukano mu mieszkanie


@kebaab: Pewnie dlatego, że mogą z niego zamachowca i chcieli się upewnić czy nim nie jest ;)) ( ͡° ͜ʖ ͡°)