Wpis z mikrobloga

@Reinspired: Zapierałem się wcześniej jak mogłem przed rurkami. Przełamałem się w końcu i kupiłem na promocji w zarze jedne bo mi się na prawdę podobały i były takie przyjemnie elastyczne. Jeden z najlepszych zakupów w kwestii ubrania. Elastyczność powoduje że w kroku mam zawsze wystarczająco miejsca jak trzeba, a nadmiarowe nigdy się nie odkształca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spodnie się dopasowały od chodzenia i są bardzo
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: Ja mam dosyć grubą dupę w porównaniu do reszty nóg i nie miałem problemów. Zawsze można kupić większe i skrócić. Teraz zacząłem ćwiczyć to nawet czuję lekko jakby miały mi spaść. Warto też z jakimś różowym paskiem po spodnie wybrać, one się będą znać.
  • Odpowiedz
@SoulVictus:
@xqwzyts:
@Sancho_Pansa:
@JACHIN:

Zamiast kupować rurki albo bigstarowy syf to zainwestujcie. Nie mowie, ze levisy, bo pińcet złoty za spodnie to już portfel boli nawet przy pensji 30k, ale mustang ma naprawde dobry wybór i zajebista jakość w zakresie 180-220zl para (ceny outlet). Ostatnio kupilem jak typowa baba 3
  • Odpowiedz
@kregoslupdiabla: powiedz mi Mirabelko jak znaleźć takie spodnie, jak są oznaczone? Za każdym cholernym razem dostaje szału jak mam kupić jeansy. Niestety uda dość grube, w pasie chudy jestem i znalezienie jeansów to tortury. Znajdziesz dobre w udach- w biodrach są jak spadochron, jak w biodrach dobre to mało nie pękną na udach i jeszcze do tego inny trzeci aspekt- wszystkie spodnie są "płytkie"(mały stan mają tak to się chyba
  • Odpowiedz
@bialysony: nie rozumiem, jakie spodnie mają być oznaczone? Poza tym to jeśli chodzi o spodnie to nie rozumiem waszego problemu. Dobierasz swój rozmiar tak żeby było dupie wygodnie.:) a jeśli nogawki nie pasują to jest wiele sposobów na naprawienie tego
  • Odpowiedz