Wpis z mikrobloga

Zainteresowany promocją w Lidlu na pas do mierzenia pulsu BT, kupiłem go dzisiaj jednak mam z nim problem.
Mój telefon to Nexus 4 pracujący na Androidzie 5.0.1
BT wykrywa"Heart Rate Sensor" jednak gdy naciskam na parowanie dostaje komunikat "Powiązanie odrzucone przez urządzenie Heart Rate Sensor"( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co ciekawe opaska doskonale pracuje w moim zegarkiem do mierzenia pulsu Sigma 15.11.
Myślicie, że problemem może być Android w najnowszej wersji? Jakieś rady?
#sport #pulsometr #bieganie #biegajzwykopem #android #lidl #lolipop #bluetooth
  • 37
  • Odpowiedz
@Wojtas87: pasek jest kodowany czyli jak biegniesz w grupie to odbiornik (tel, zegarek) będzie brał dane tylko i wyłącznie z jednego paska , z którym jest sparowany. Pewnie pasek sparował się najpierw z zegarkiem i dlatego teraz robi się syf. Wyłącz zegarek lub wynieś go po za zasięg paska, wyciągnij baterię z paska, włóż ją z powrotem i wtedy spróbuj sparować z nexusem
  • Odpowiedz
@jam_nick: no to coś nie halo jak nawet na S3 z 4.3 masz problem.
Oczywiście sprawdzasz połączenie gdy opaskę masz prawidłowo założoną na siebie tak?
W takim razie chyba to nie problem Lolipopa tylko jeszcze czegoś innego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja jeszcze poczekam może ktoś znajdzie jakiś patent na ten problem.
Afery nie ma co robić, bo to nie wina typinek w sklepie.
W sumie byłem przygotowany na problemy, więc trzymam paragon i w ciągu 7 dni oddam produkt. Aferę można robić dopiero jak nie będą chcieli przyjąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niby fakt, BT 4.0 masz? jest andka 4.3 masz? jest. Na infolinie Lidla nie masz po co dzwonić.
Ja dzwoniłem na infolinie firmy która zrobiła opaskę, to w miarę ogarnięty typ powiedział, ze dopiero jutro dostanie wytyczne opaski i będzie mógł mi coś pomóc
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojtas87: również kupiłem ten pulsometr. U mnie działa na Stravie. Resztę programów, tj. Endomondo i może Windows Phone sprawdzę później.
  • Odpowiedz