Wpis z mikrobloga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jalapenoit.speed.spot

Właśnie na market poleciała mała poprawka zgłoszona przez @Szprota21. Mam nadzieje ze teraz dymek ten bedzie bardziej przyjazny podczas gry ;)

Innych zachecam do sciągniecia i dołaczenia do gry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #androiddev #androidapk #programowanie #googleplay #rozdajo #zadarmo #aplikacjemobilne #gamedev #gry #speedspot
nicpon1983 - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jalapenoit.speed.spot
...

źródło: comment_SUVhYUaAvhlHH3Tgousw9jQWZnvUtNJX.jpg

Pobierz
  • 18
@nicpon1983: Fajne, zdążyłem pograć wczoraj i mnie nawet wciągło, ale mam jedno pytanie.
Czy tylko ja doświadczam braku płynności animacji w menu wyboru trybu gry? Wygląda to u mnie jakby tam było 5fps przy przewijaniu. A tak poza tym gierka super
@dodzik: No wlasnie i u mnie menu przewijania spowalnia (nie az tak bardzo - bo mam LG G3, ale da sie zauwazyć). Widac to po animacji przycisku start. Zastanawiam sie nad wymiana tego gadzetu na co innego - moze zwyczajne proste menu
@nicpon1983: dobra poprawka, od razu się jakoś przyjemniej gra. Menu faktycznie mogło by być trochę zmienione a żeby zmniejszyć problem animacji w menu na starszych telefonach mogła by być opcja wyłączania animacji Jednakże z tym miałbyś trochę roboty.

Teraz pytanie z innej beczki: mianowicie czy to całe "jalapenoit" to twoja jednoosobowa firma czy jakaś firma wspierająca? Czy może po prostu pseudonim artystyczny?
@nicpon1983: całkiem fajne logo wyszło, chociaż prawdopodobnie żadna nazwa mnie nie rozbawi tak jak "ketchapp" :)
Apropo aplikacji to jeszcze mógłby być tekst jak się naciśnie na żółwia co się wtedy dzieje. Na początku trochę mi zajeło zrozumienie co to jest :)
@nicpon1983: mam takie pytanie, czy z gry mogę wyjść tylko poprzez ręczne ubicie aplikacji? :)
po wduszeniu przycisku wstecz w menu głównym wyskakuje reklama, bez połączenia z netem dzieje sie zupełnie nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kliko: musiales trafic doslownie piksel poza ;P Oglnie ustawione jest tak ze trzeba dokladnie trafic w pole albo ew na obwód... ani piksela dalej ;P Znaczek X jest pogrubiony zeby było go lepiej widac, to ze pokazuje ze jestes na obrabówce znaczyc moze ze mozesz byc wlasnie piksel poza