Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Cóż, ja zebrałem 40 łącznie w jakieś... 2h (dla JKM-a, a możliwość zasiadania w komisji jest od zebrania 20). :p A ilość dni to zależnie od przebiegu wyborów (czy będzie II tura).
@Corgan95: no ok, ale nadal jednak ta stawka jest słaba z perspektywy miesiąca. jak na 1 dzień czy tam dwa to wiadomo, że musi być atrakcyjna, żeby komuś się chciało cały dzień siedzieć. tylko podlicz sobie dalej ile to wychodzi za godzinę. czasem się siedzi całą dobę. nie wychodzi 5 ziko, ale bez szału.
@marc1027: Nie mówię, że zbierałem tylko ze względu na komisję. W końcu jestem kucem i cieszyłem się, że mogłem zrobić coś dla Krula. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że jest okazja, by coś zarobić, to czemu nie skorzystać... :p
@Corgan95: Chociaż wybór przekonań politycznych to sprawa prywatna i nikt nie powinien w nią ingerować, byłabym zobowiązana, gdybyś przeanalizował, co skłoniło Cię do tak radykalnych preferencji. Heheszki heheszkami, ale udzielanie oficjalnego poparcia niekompetentnemu politykowi może okazać się na dłuższą metę tragiczne w skutkach.