Wpis z mikrobloga

@InsaneMaiden: > @paczczczacz: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-) proponuję bardziej skupić się na sobie, swoim rozwoju wewnętrznym, pasjach i planach niż na obsesyjnym rozmyślaniu nad brakiem kobiety i seksu :-) będziesz bardziej zadowolony z życia. Miłość sama przychodzi, często w najmniej spodziewanym momencie.

+: paczczczacz, bezznaczenia +13 innyc


napisala szalona dziewica xD
@paczczczacz: stary, nie przejmuj się, zaruchanie nie jest najważniejsze w życiu. Po prostu bądź sobą. Na pewno masz jakąś bliską koleżankę, to możesz z nią o tym pogadać, poradzi Ci np. w zmianie wyglądu itp. Jak nie, to do stylistki idź. Ale generalnie to się uspokój i ciesz się życiem. Też długo nie miałem żadnej panny, ale teraz jestem szczęśliwy - a) opłacało się czekać b) opłacało się nie dać się
@julbo: Nie mam żadnych koleżanek, z jednej strony komfort, bo jak z przeciwka idzie dziewczyna to nie muszę z daleka analizować jej twarzy czy znam czy nie, czy się przywitać czy nie xD. A z drugiej w #!$%@? nocy przepłakałem, że nie mam z kim iść wybrać głupie spodnie, buty czy kurtkę.
@paczczczacz: Ale chcesz kogoś mieć, znam takiego osobnika co nie chce, nie ruchal, ma lvl prawie taki sam co ty i twierdzi ze ma jeszcze czas. nie raz namawialem go na leczenie.