Wpis z mikrobloga

@paczczczacz: nie rozumiem, wiadomo że z jakąś wybitnie brzydką kobietą albo prostytutką nie było by problemu tego zrobić, ale czy warto sobie tak szargać opinię? To paranoja z tym nieuprawianiem seksu, a nawet obłęd. Przecież wielu ludzi robi to niemal codziennie i jakoś nie widąć po nich, że są wybitnie szczęśliwi zatem nie jest to jakimś cudownym lekiem na wszystkie bolączki.
  • Odpowiedz
@rbk17:

To paranoja z tym nieuprawianiem seksu, a nawet obłęd. Przecież wielu ludzi robi to niemal codziennie i jakoś nie widąć po nich, że są wybitnie szczęśliwi zatem nie jest to jakimś cudownym lekiem na wszystkie bolączki.


To paranoja z tym niejedzeniem w Afryce. Przecież wielu Europejczyków robi to niemal co kilka godzin i jakoś nie widać po nich, że są wybitnie szczęśliwi zatem nie jest to jakimś cudownym lekiem na
  • Odpowiedz
@rbk17: Gdyby to chodziło tylko o zwykły zwierzęcy pociąg, chuć. Zrobiłbym to z pierwszą lepszą #!$%@?ą, ale póki co mam jeszcze do siebie na tyle szacunku, bo w sumie nie to jest problemem a głównie samotność i brak kogoś bliskiego.
  • Odpowiedz
To paranoja z tym niejedzeniem w Afryce. Przecież wielu Europejczyków robi to niemal co kilka godzin i jakoś nie widać po nich, że są wybitnie szczęśliwi zatem nie jest to jakimś cudownym lekiem na wszystkie bolączki.


@rafalu90: no dobra ale jakby nie jedli WCALE to by umarli już jako noworodki, w przypadku nie uprawiania seksu żyje się niemal tak samo jak ci co go uprawiają. Zatem to WCALE to słowo kluczowe.
  • Odpowiedz
bo w sumie nie to jest problemem a głównie samotność i brak kogoś bliskiego.


@paczczczacz: jeśli o to chodzi to się zgadzam - też bym tego chciał, seks byłby daleko za tym. Prawdę mówiąc są 2 babki co chcą być ze mną ale jedna to brzydka rozwódka z dziećmi a druga jest w Brazylii...
  • Odpowiedz
@rbk17: wiesz, teoretycznie wystarczy otrzymywać odpowiednią porcję wody, tlenu i składników mineralnych aby nie umrzeć, przynajmniej nie tak szybko. W praktyce jednak jest cała masa rzeczy, bez których normalne funkcjonowanie nie jest możliwe, i regularne współżycie się do tych rzeczy zalicza. Były nawet badania, że brak seksu skraca życie i zwiększa ryzyko różnych chorób.
  • Odpowiedz
Były nawet badania, że brak seksu skraca życie i zwiększa ryzyko różnych chorób.


@rafalu90: czyli lepiej robić to z byle kim, byle tylko robić dla zdrowia?
  • Odpowiedz
nie wiem cy z byle kim, ale na pewno układ "regularne bzykanie bez zobowiązań" jest dużo lepszy niż walenie do monitora.


@rafalu90: uwierz mi, że od lat robię co mogę dążąc do tego, aczkolwiek jestem pewny, że popełniam mnóstwo błędów i robię to za słabo, no i pewnie to wybrzydzanie - a dużo się naoglądałem w filmach/telewizji i na żywo ładnych kobiet teraz nie czuję pociagu do tych przecietnych...
  • Odpowiedz
@rbk17: > a dużo się naoglądałem w filmach/telewizji i na żywo ładnych kobiet

hurr durr nie ogladam telewizji bo oszukujo i manipuluja...

Serio, proszę kogoś o wytłumaczenie bo nie jestem w stanie pojąć. Idziesz w pitątek/sobotę na imprezę/domówkę , ze znajomymi z paczki albo z pracy. Szansa że będzie tam jakaś wolna kobieta z którą można porozmawiać i/lub wykręcić coś więcej dążą do 100% wraz z ilością samic. Jak można w
  • Odpowiedz