Wpis z mikrobloga

#janusze #cebula #passat
jak mnie #!$%@?ą te janusze, z tym czymś co niby świeci. Zapalniczka daje więcej światła. W południe ok, ale w czasie zmierzchu używać tego gówna? Przecież to nic nie świeci? Ile #!$%@? zaoszczędzisz na paliwie? Dwa grosze? W skali życia twojego passata to będzie 3,50. MIEJ ROZUM I NIE ŚWIEĆ TYM GÓWNEM TYLKO UŻYWAJ NORMALNYCH ŚWIATEŁ
Pobierz
źródło: comment_2pbrtyQole71eMS8qKZ5tPK0s1Jzjxik.jpg
  • 54
@dymson: A ja Ciebie wyprzedzę i już teraz wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°) - nosiłem się z zamiarem sprzedaży swojego czasu, to zrobiłem sesję zdjęciową w poprzednie wakacje, ale na szczęście okazało się, że nie musiałem jej sprzedawać. Na zdjęciach jest trochę odczepiony wydech, później to zrobiłem.
http://imgur.com/a/KV0nM
@sgi2004: światła np. NSSC czy philipsa są równie dobre co mijania, zaś chiński badziew za 30zł nie nadaje się do niczego. Sprawdziłem na swoim poprzednim samchodzie. Różnica ogromna i nie ma co wszystkich wkładać do jednego wora.
Światła powinny mieć dany poziom jasności itp - to powinno być sprawdzane przez policję i diagnostę.
@t12t12: Żeby rozróżnić np na parkingu ruchomy pojazd od nieruchomego. Co niby kogo to boli, a może pomóc tylko. Swoją drogą, dałbym zakaz jeszcze zapalania świateł podczas postoju przekraczającego jakiś tam czas, bo zdarzyła mi się nieraz sytuacja typu, że coś stoi i ma światła, ale wcale nie jedzie, a ja dałem się nabrać.
@Sarseth: Nie wiem, ale mi totalnie nie przeszkadzają auta z wyłączonymi światłami :)

Żeby rozróżnić np na parkingu ruchomy pojazd od nieruchomego

Przecież widać który jedzie, a który stoi :)