Wpis z mikrobloga

#blackpill #incel #p0lka miałem się za przegrywa ważąć 125kg , teraz waże 98 i wiecie co? laska przeciętna która jak miałem 125 kg mnie zghostowała na tinderze teraz pisze 5 zdań kiedy ja pisze jedno i nawet sama mi pisze czy chce się spotkać ... XD ten przegryw to może troche serio mit i jest jeszcze szansa dla niektórych tutaj
  • 44
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: tak liczy się chodzi mi oto mit tego mitycznego " its over " TAK liczy się wygląd TAK liczą się zasoby to wsumie wygląd to tez zasób ale chodzi mi oto że może dla wiekszosci albo nawet dla każdego jest szansa na znaleznienie pasożyta zwanego dziewczyną
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: Prawda, życie nie jest czarno-białe, więc każda strona może mieć trochę racji, ale uważaj na toksykow tutaj bo już widziałam, że jeden napisał, że jesteś NORMIKIEM xD tylko po prostu schudłeś. Te wszystkie pille działają jak jakiś kult, wystarczy, że zmienisz zdanie czy się wychylisz to będziesz hejtowany, więc nie bierz do siebie jakiś toksycznych słów tym bardziej obcych dla ciebie ludzi na wypoku. Z farszem mireczku
  • Odpowiedz
@szatkownica: Zgadzam się, miło widzieć tutaj dla odmiany, że ktoś zauważa, że wystarczy się ogarnąć i nie ma wtedy problemu z poznawaniem nowych ludzi. Szkoda tylko, że to tylko dotyczy 1% samców napędzających się tutaj nawzajem i obrzucających gownem obce im kobiety.
  • Odpowiedz
  • 10
@DaVinciEnjoyer53

#!$%@?, też bym spróbował ogarnąć otyłość i zobaczyć czy będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) problem w tym, że trenowałem regularnie jakieś ćwiczenia z własną masą ciała od dzieciństwa, później jeszcze doszła siłka i nigdy nie byłem otyły i zawsze trzymałem formę.

Jesteś po prostu zwykły failed normie i leniwy zapuszczony grubas, jeżeli wraz z paleniem fatu widzisz duże zmiany, przegryw to wynika z limitów genetycznych.
  • Odpowiedz