Wpis z mikrobloga

#janusze #cebula #passat
jak mnie #!$%@?ą te janusze, z tym czymś co niby świeci. Zapalniczka daje więcej światła. W południe ok, ale w czasie zmierzchu używać tego gówna? Przecież to nic nie świeci? Ile #!$%@? zaoszczędzisz na paliwie? Dwa grosze? W skali życia twojego passata to będzie 3,50. MIEJ ROZUM I NIE ŚWIEĆ TYM GÓWNEM TYLKO UŻYWAJ NORMALNYCH ŚWIATEŁ
sspiderr - #JANUSZE #cebula #passat 
jak mnie #!$%@?ą te janusze, z tym czymś co nib...

źródło: comment_2pbrtyQole71eMS8qKZ5tPK0s1Jzjxik.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@sspiderr: przestan #!$%@?. W 90% przypadkow wszyscy maja porzadne swiatla z homologacja. i nie gadaj ze przy zmierzchu takie swiatlo jest nie widoczne, bo akurat te ktore pokazales na zdjeciu na99% maja homologacje i jebia po oczach jak sa ustawione na wprost.
  • Odpowiedz
@sspiderr: przecież za jazde na ledach przy złej widoczności jest mandat, a za dnia niech sobie jeżdżą
@naprawdetrzezwy: jak nie było przepisu, że światła mają być włączone cały czas to też ci wszyscy przeszkadzali, bo z tyłu światła nie świeciły?
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: Moim zdaniem powinni te przepisy zmienić. Nawet w dzień, przy dobrej pogodzie samochód z włączonymi światłami jest lepiej widoczny i łatwiej jest ocenić jego prędkość.

@Korem: Chodzi mi o to że auto jest mniej widoczne, przecież nie zaprzeczysz. Poza tym w samochodach z niefabrycznymi LEDami to wygląda po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@sspiderr: Dobre, markowe, homologowane ledy (Phillips, Osram, Hella, itd.) świecą dobrze i trzeba mieć problemy ze wzrokiem, żeby ich nie zauważyć. W przypadku takich świateł raczej nie chodzi o oszczędność paliwa, a drogich żarówek, które czasem bardzo trudno wymienić. Ja tam na ledach nie jeżdżę, mimo, że samochód jest francuski do skraju możliwości (Laguna II), to żarówki wymienić jest dosyć prosto, ale rozumiem ludzi, którzy korzystają z możliwości udostępnionej przez prawodawcę,
  • Odpowiedz
zgadzam się, nieraz komuś długimi mrugnąłem i skapnołem się, że ma to gówno dopiero jak był 10 metrów przede mną. Tego shitu poprostu niewidać


@Tomczyk1: jak to mozliwe skoro LED do jazdy dziennej sa tylko z przodu z tylu nie ma obowiazku

ktos poprostu po zmroku jechal bez swiatel
  • Odpowiedz
@HenryMorgan: po zmroku świateł do jazdy dziennej nie można używać. Tak samo jak nie można ich używać nawet w czasie mżawki.

Co do twojego nieużywania świateł mijania w ciągu dnia byłem za, póki nie zacząłem jeździć służbowo w niemczech. Tam nie ma obowiązku ale ja jakbym tam mieszkał na bank bym włączał i włączam. Srerbne auto bez włączonych świateł na serio czasami bardzo trudno dojrzeć.
  • Odpowiedz
za głupią ustawe o używanie swiateł w dzień przy dobrej pogodzie bomba atomowa na kraj
dzien, dobra pogoda - brak świateł
reszta - światła właczone

profit? tak, żaden janusz nie kupowałby tego gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz