Wpis z mikrobloga

#janusze #cebula #passat
jak mnie #!$%@?ą te janusze, z tym czymś co niby świeci. Zapalniczka daje więcej światła. W południe ok, ale w czasie zmierzchu używać tego gówna? Przecież to nic nie świeci? Ile #!$%@? zaoszczędzisz na paliwie? Dwa grosze? W skali życia twojego passata to będzie 3,50. MIEJ ROZUM I NIE ŚWIEĆ TYM GÓWNEM TYLKO UŻYWAJ NORMALNYCH ŚWIATEŁ
Pobierz
źródło: comment_2pbrtyQole71eMS8qKZ5tPK0s1Jzjxik.jpg
  • 54
@lasic01: W Skandynawii jeżdżą cały rok już od dawna.
Różnicy nie widać może w mieście. Jadąc przez las, nawet jak jest świetna pogoda samochód z naprzeciwka widać zdecydowanie wcześniej. Zwłaszcza jak jesteś przyzwyczajony do widzenia świateł.

A koszt żarówek? Plażo proszę, dobra żarówka kosztuje mniej niż przejechanie 100km na benzynie średniej klasy samochodem.
Xenony może i tak, ale też jest to ułamek kosztów paliwa.
@dymson: Możliwe, że są różnice w dostępie do reflektorów zależnie od jednostki napędowej jaka siedzi w danej lagunie i kwestii czy jest to wersja przed- czy poliftowa... Kiedy ostatnio wymieniałem żarówki zajęło to gdzieś z pół godziny, z lewej strony poszło raz dwa, z prawej dostęp jest znacznie gorszy. Zabawą była dopiero teoretycznie banalna wymiana filtra powietrza, który jest schowany w plastikowej puszce z 20-centymetrowymi wkrętami ( ͡° ʖ̯
@dymson: O, ten sam silnik i też ph1 (2002r.) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Akurat 50zł za wymianę to dobra cena.

Samochód ogólnie nieprzemyślany pod względem serwisowym, zwłaszcza jak ktoś sam lubi dłubać przy samochodzie, ale nadrabia to na innych polach. Za te pieniądze, za jakie można kupić lagunę nie da rady kupić nic równie komfortowego i bezpiecznego w podobnym roczniku. Wiadomo, z awaryjnością jest różnie, ale jeżeli
@dymson: Ogólnie do diesli byłem nastawiony negatywnie, wcześniej miałem okazję trochę pojeździć touranem w 2.0tdi i nie przemawiał do mnie. Jak szukałem samochodu dla siebie akurat okazało się, że ktoś znajomy sprzedaje, znałem egzemplarz, to wziąłem. No i okazało się, że charakterystyka tego diesla jest świetna.

Ja akurat mam trochę uboższą wersję :< - Privilege, no ale i tak w porównaniu jakiego mógłbym kupić golfa, albo inne jeździdło to jest klasa