Wpis z mikrobloga

@TheBestest: nie wiem, na jakiej podstawie wnioskujesz, że zazdroszczę. pani na zdjęciu to #ladnapani, ale faktem jest, że otyłość jest obecnie bardzo powszechna w Stanach i osoby o podobnej jak na fotografii figurze spotyka się coraz rzadziej. no i nie sądzę, żeby walenie konia do moich zdjęć przez innych było szczytem moich marzeń + nie wymagam takiej atencji, wystarcza mi mój #niebieskipasek i to, że jemu się podobam :)
@TheBestest: czekaj, że co? :D Chyba nie do końca jestem w stanie zrozumieć, o co Ci w ogóle chodzi. I uwierz mi, naprawdę nie potrzebuję "poczuwać się lepiej", bo nie jest mi wcale źle :) Chyba że chcesz po prostu, żebym udowodniła, że nie mam na co narzekać, bo Taylor czy inne Jennifer Ci się znudziły i nie masz przy czym sobie "walić konia", ale no na to to bym na
bo Taylor czy inne Jennifer Ci się znudziły i nie masz przy czym sobie "walić konia"

Doczytuj zdania do końca :)
I nie no, naprawdę nie wiem, o co Ci chodzi i w czym widzisz zazdrość czy jakąkolwiek chęć pocieszania się w obiektywnym stwierdzeniu powszechnie znanego faktu, że w Stanach otyłość jest w dzisiejszych czasach bardzo poważnym problemem. Może mi wyjaśnisz, ew. ktoś inny jest w stanie mi to wytłumaczyć?