Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie o------o. Spędziłam noc u typa, spoko wszystko fajnie, miło było, a tu rankiem wychodzi szydlo z worka. Budzi mnie cyk cyk cyk - a to ten creeper mi zdjęcia robi. No czujecie to? Co miałam robić więc, udaje że śpię. W końcu wyszedł z domu, ale nie wiem co teraz. Idę poszukać klucza, jak nie znajdę to chyba wyjdę stąd oknem #niebieskiepaski
u.....0 - Mirki, co sie o------o. Spędziłam noc u typa, spoko wszystko fajnie, miło b...

źródło: comment_AYmJn595OHTzflH8IwuoUnbhBku3b7fI.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madmen: No niestety tak jest. Jak facet rucha ile się da to każdy mu piątki przybija, jak laska to robi to już jest puszczalską szmatą :D. Aleee z drugiej strony, jak to ktoś kiedyś rzekł: "Klucz, który otwiera wszystkie zamki to zajebisty klucz. Natomiast zamek, który da się otworzyć każdym kluczem, to c-----y zamek" - czy coś w ten deseń :). I już sam nie wiem co o tym myśleć,
  • Odpowiedz
@madmen: @deny06: ja uważam, że ta różnica w ocenie puszczalskich kobiet i mężczyzn to wręcz atawizm. Każdy żywy organizm dąży do rozrodu i przekazania swoich genów następnym pokoleniom. W przypadku samca, sukces reprodukcyjny jest teoretycznie bardzo prosty - wystarczy zapłodnić jak najwięcej samic. Młody mężczyzna na luzie może zapładniać nawet po kilka kobiet dziennie. Im więcej, tym większe szanse na to, że jego potomek urodzi się zdrowy i
  • Odpowiedz
@kwejkowicz1998: z jednym, drobnym szczegółem - zapładnia najdroższy i najsilniejszy a dba potrafiący skutecznie gromadzić zasoby. Nie koniecznie ci sami. Tak więc jeżeli faceci mogą sypiać z jak największą liczbą kobiet, to kobiety mają święte prawo być materialistkami i mieć do skoku w bok, szczególnie będąc w związku. Taka jest prawda i takie jest życie.
  • Odpowiedz
@ultramaryna0: ahhh jak te myrki nic nie ogarniają co nie? że niebieskipasek wrzucił wcześniej twoje fotki od siebie huehue piękna sprawa! tylko mirko! tylko miłość miedzy mirkami i mirabelkami! :D albo fajne trolololo z multikont :D
  • Odpowiedz