Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@?. Spędziłam noc u typa, spoko wszystko fajnie, miło było, a tu rankiem wychodzi szydlo z worka. Budzi mnie cyk cyk cyk - a to ten creeper mi zdjęcia robi. No czujecie to? Co miałam robić więc, udaje że śpię. W końcu wyszedł z domu, ale nie wiem co teraz. Idę poszukać klucza, jak nie znajdę to chyba wyjdę stąd oknem #niebieskiepaski
u.....0 - Mirki, co sie #!$%@?. Spędziłam noc u typa, spoko wszystko fajnie, miło był...

źródło: comment_AYmJn595OHTzflH8IwuoUnbhBku3b7fI.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deny06: @kwejkowicz1998: Ale pitolicie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pozwólcie, że wytłumaczę dlaczego facetowi, który ma bogate życie seksualne nie zarzuca się tego, co w analogicznej sytuacji kobiecie:
Facet, żeby zaciągnąc panienkę do wyra nie może być wykopkowym przegrywem, musi się postarać. Muszo go chcieć #rozowepaski , natomiast średnio atrakcyjna kobieta może mieć tylu partnerów dziennie, na ile starczy jej sił, wystarczy, że
  • Odpowiedz
@ninakraviz:

Facet, żeby zaciągnąc panienkę do wyra nie może być wykopkowym przegrywem, musi się postarać. Muszo go chcieć #rozowepaski , natomiast średnio atrakcyjna kobieta może mieć tylu partnerów dziennie, na ile starczy jej sił, wystarczy, że skinie palcem.

To się trochę wiąże z tym, co napisałem. Kobieta musi szukać mężczyzny, który zapewni jej i jej gówniakom opiekę i świetlaną przyszłość. A faceci - idą w ilość, więc nie
  • Odpowiedz
Gdy za to robi to mężczyzna, to takie komentarze się nie pojawiają w ogóle, albo mają kilka plusów zamiast 90 xD


@fiskkr: bo "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". kobiety też w innych sytuacjach tę tezę wyznają.
  • Odpowiedz