Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie o------o. Spędziłam noc u typa, spoko wszystko fajnie, miło było, a tu rankiem wychodzi szydlo z worka. Budzi mnie cyk cyk cyk - a to ten creeper mi zdjęcia robi. No czujecie to? Co miałam robić więc, udaje że śpię. W końcu wyszedł z domu, ale nie wiem co teraz. Idę poszukać klucza, jak nie znajdę to chyba wyjdę stąd oknem #niebieskiepaski
u.....0 - Mirki, co sie o------o. Spędziłam noc u typa, spoko wszystko fajnie, miło b...

źródło: comment_AYmJn595OHTzflH8IwuoUnbhBku3b7fI.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deny06: to takie powiedzenie, żeby się usprawiedliwić. już wszystko napisałam w kolejnym wpisie, ale ogólnie - hulaj dusza. mężczyźni to czasem są śmieszni, sami chcą dymać co popadnie, ale babie nie wolno, bo to ich już ugodzi w napompowane męskie ego. więc no cóż zrobić, skoro taki zostanie potraktowany przez kobietę jak sam je traktuje? nazwać dziwką oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninakraviz: i naprawdę masz na skinienie palcem mężczyzn gotowych kopulować?
ani ja, ani żadna z moich koleżanek nie spotkałam się z czymś takim (jestem dość atrakcyjna, więc powinna się twoja teoria sprawdzać). co prawda nigdy nie byłam przesadnie zainteresowana, ale moim zdaniem więcej jest tego mówienia o dymaniu, niż faktycznego dymania
  • Odpowiedz
@ultramaryna0: Nie próbowałam, ale że obracam się raczej w męskim gronie to wiele widzę i słyszę, więc wynik takiego eksperymentu jest dla mnie oczywisty, z małymi wyjątkami. Ale te wyjątki to mogę na palcach jednej ręki policzyć.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: no właśnie dokładnie o tym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakby przyszło co do czego to nie byłoby z nich takich j---k, ale pogadać trzeba, popisać się przed kumplami jakim to się nie jest samcem alfa
  • Odpowiedz