Wpis z mikrobloga

Jaki "pełny" dzień od rana! :D

O 7:20 wywalili mnie z łóżka dzisiaj, a że praca od 12, to stwierdziłam, ze dobrze wykorzystam czas - pojechałam oddać krew. I pochwalę się, bo pobiłam życiowy rekord 450 ml w 3 minuty i 58 sekund! :D Pielęgniarka się śmiała, że mam grube żyły, jak stary robol :D

Dobiła 10, dalej mam 2h do pracy, więc podjechałam do warsztatu do taty iiii okleiłam samochód!!! :D

Mój terenowo-dostawczy samochód w końcu dostał barw wojennych ;D Będzie teraz dorze widoczny na ulicach a sklep dostaje dodatkową reklamę ;D Cały poniedziałek wycinałam elementy... Jeszcze kilka elementów i będzie gotowe;DD

o tak się prezentuje na tle sklepu

Do tego smuteczek mnie ogarnął, wczoraj oddałam moje nowe koszatniczki - mamy kolega dla synka wziął, jemu się bardziej przydadzą. Muszę przyznać, że to małe wariaty były, tyle brudu i hałasu w sklepie nigdy nie miałam ;)

koszatniczka ostatni raz

I to tyle na już :D

#terrarystyka #gady #smiesznypiesek #koszatniczki #gryzonie # #szczecin #zwierzaczki #gadzibastion #smiesznypiesek @gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Jaki "pełny" dzień od rana! :D

O 7:20 wywalili mnie z łóżka dzisiaj, a ...

źródło: comment_7SPGXAxSdvrdNk068G8j8H3eBfmgqt9t.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazowia: trochę prawda;D Ale i tak uważam, że samochód to środek transportu, a nie lans bans ;) Kocham go, bo jest nieziemsko ładowny :3

@crimson_wind: w moim sklepie nic nie ucieka!!! (No poza trzema ucieczkami węży, które zostały szyybko odnalezione:D) <-- żadnych skarg do tej pory ;)
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Hmm... Przydałaby się w tej reklamie informacja co to w ogóle jest. Kameleon i nazwa strony to trochę mało. Dlaczego ktoś ma wejść na twoją stronę jak to zobaczy? Potencjalny klient nie wie czy to nazwa firmy sprzedającej karmę, sklep zoologiczny, jakaś kolejna agencja reklamowa itp.
  • Odpowiedz