Wpis z mikrobloga

Jaki "pełny" dzień od rana! :D

O 7:20 wywalili mnie z łóżka dzisiaj, a że praca od 12, to stwierdziłam, ze dobrze wykorzystam czas - pojechałam oddać krew. I pochwalę się, bo pobiłam życiowy rekord 450 ml w 3 minuty i 58 sekund! :D Pielęgniarka się śmiała, że mam grube żyły, jak stary robol :D

Dobiła 10, dalej mam 2h do pracy, więc podjechałam do warsztatu do taty iiii okleiłam samochód!!! :D

Mój terenowo-dostawczy samochód w końcu dostał barw wojennych ;D Będzie teraz dorze widoczny na ulicach a sklep dostaje dodatkową reklamę ;D Cały poniedziałek wycinałam elementy... Jeszcze kilka elementów i będzie gotowe;DD

o tak się prezentuje na tle sklepu

Do tego smuteczek mnie ogarnął, wczoraj oddałam moje nowe koszatniczki - mamy kolega dla synka wziął, jemu się bardziej przydadzą. Muszę przyznać, że to małe wariaty były, tyle brudu i hałasu w sklepie nigdy nie miałam ;)

koszatniczka ostatni raz

I to tyle na już :D

#terrarystyka #gady #smiesznypiesek #koszatniczki #gryzonie # #szczecin #zwierzaczki #gadzibastion #smiesznypiesek @gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Jaki "pełny" dzień od rana! :D

O 7:20 wywalili mnie z łóżka dzisiaj, a ...

źródło: comment_7SPGXAxSdvrdNk068G8j8H3eBfmgqt9t.jpg

Pobierz
  • 59
@Cahir22: no problemo ;)
@nowik: nie marnuje się, bo: mój samochód jest mega wąski, więc tak, czy inaczej mieszczę się z zapasem na swoim miejscu, są tam tylko 4 miejsca parkingowe, więc tak, czy inaczej więcej samochodów się nie upchnie. Spokojnie, sama klnę na parkujących debili, więc wiem, kiedy mogę spobie pozwolić na coś takiego, żeby nikomu nie uprzykrzyć życia.
@nowik: akurat co, jak co, ale parkowanie mam w małym palcu - rok czasu pracowałam w salonie i nowymi autami nauczyli mnie takie rzeczy robić, że nigdy nie sądziłam, że będę umiała ;D