Wpis z mikrobloga

Jesteś typowym mirkiem, ale trochę geekowatym, masz 20 mln dolarów do wydania, budujesz nowy dom, możesz urządzić go dowolnie, ale chcesz by miał dużo fajnych nowinek, bo przecież jesteś geekiem. Nie chcesz natomiast przepychu, więc nie budujesz 6 sypialni, 3 saun i 2 basenów.

Co powinno być w Twoim domu?

Na początek:

1. płyta gazowa @SOLGAZ bez płomienia w kuchni,
2. Tesla Model S w garażu,
3. ?


#kiciochpyta #projektmieszkaniamirkaxxiwieku #teslamotors #rozkminy
  • 27
@isolation: Skoro konsole będziesz miał w salonie to po co ci dodatkowy salon rozrywki? Nie rozumiem.

@SOLGAZ: Ehh, niby lubię te wasze płyty bez płomienia bo łatwiej czyścić i w ogóle, ale jak gotuję tak zauważyłem, że na ogniu gotuje się znacznie lepiej - nie ma nagrzewania i czekania aż schłodnieje, potrawy, które wymagają wysokiej temperatury przez krótki czas (jajecznica na przykład) - znacznie lepiej wychodzą na ogniu. No i
@isolation:
Lepiej taki pokój, który ma 3 poziomy wysokości podłogi i cały jest obity materacem - każdy znajdzie wygodną pozycję dla siebie i nie trzeba iść do łóżka bo wszystko jest łóżkiem. Oczywiście spod materacy mogą wychodzić różne uchwyty i mocowania jeśli ktoś lubi i potrzebuje. m. W sumie to to samo tylko bardziej komfortowe.
@Saves: a co takiego fajnego jest w komputerach z NASA? :) Serwerowni w domu to ja bym chyba jednak nie chciał.

Ale już wiem, co dalej chcę:

Łącze 2 Tbit/s*, oraz jako backup jakieś nieco wolniejsze łącze satelitarne :)