Wpis z mikrobloga

Jest i on- mój pierwszy tatuaż ( ͡ ͜ʖ ͡) Pieszczota to to nie była, ale jak najbardziej do przeżycia. Dla tych, którzy pytali- robiony przez Kubę w Studiu Azazel Warszawa- gorąco polecam, zajebiści pod każdym względem. Coś czuję, że jeszcze tam wrócę ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie jaram się jak Rzym za Nerona.
Wołam zainteresowanych z wcześniejszego postu ze szkicem:
@p0lla @ChineseMobilePhones @chup @Charger @PabloTomello @p1tbull @fenomenalnie_miotam @vind @PanBulka @filoff @avalid @DahofromRio @demfide
Jeśli kogoś pominęłam, to pardą

#tatuaze #tatuazboners
Pobierz iwarsawgirl - Jest i on- mój pierwszy tatuaż (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Pieszczota to to nie była, ...
źródło: comment_ps5OAF2Tcjtcj0Z7G6eewKbgk2mOR47K.jpg
  • 182
@tyryryry: taki tatuaż można zrobić spokojnie w 4 godziny. ktoś z lepszą wprawą może nawet krócej. za cały dzień sesji jest średnio 1000 złotych (cały dzień to koło 8 godzin), więc nie przesadzajmy. płaci się głównie za czas wykonania i rozmiar, ale pierwsze wynika też z drugiego.
@SScherzo: Każdy tatuaż szpeci, ten dodatkowo nic nie znaczy, jakaś róża, na łące też jest róża i w kwiaciarni róża. Może jest kwiaciarką i to coś znaczy? Nie wiem, głupota dla mnie. Ale spoko, wiem że Ty lubisz tatuaże to fajnie, świętej wojny Ci nie wypowiadam tylko wyrażam swoją opinię, tak na wszelki wypadek jakbyś chciała mnie posądzić o bóldupienie.