Wpis z mikrobloga

Jest i on- mój pierwszy tatuaż ( ͡ ͜ʖ ͡) Pieszczota to to nie była, ale jak najbardziej do przeżycia. Dla tych, którzy pytali- robiony przez Kubę w Studiu Azazel Warszawa- gorąco polecam, zajebiści pod każdym względem. Coś czuję, że jeszcze tam wrócę ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie jaram się jak Rzym za Nerona.
Wołam zainteresowanych z wcześniejszego postu ze szkicem:
@p0lla @ChineseMobilePhones @chup @Charger @PabloTomello @p1tbull @fenomenalnie_miotam @vind @PanBulka @filoff @avalid @DahofromRio @demfide
Jeśli kogoś pominęłam, to pardą

#tatuaze #tatuazboners
iwarsawgirl - Jest i on- mój pierwszy tatuaż (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Pieszczota to to nie była, ...

źródło: comment_ps5OAF2Tcjtcj0Z7G6eewKbgk2mOR47K.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: człowiek mający oczy nie będzie się dziarał w chlewie. Zresztą wcześniej umawia wizytę i może się przyjrzeć jak się wykonuje tatuaż i w jakich warunkach (zmiana rękawiczek, sterylne igły, tusze etc). Ciężko jest złapać syf w dobrym studio, ale się to zdarza. Nie generalizuj.
  • Odpowiedz
@g4rin: @chup tak jak napisałam w opisie- Azazel Warszawa, a tatuował Kuba. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić- czyściutko, szybciutko, profesjonalnie i wcale niedrogo. A sam Kuba przemiły facet i mega uzdolniony. Jak jesteście w Warszawie i chcecie się dziarać, to tylko tam.
  • Odpowiedz
@Vorland: rękawiczki są tylko ochroną dla wykonującego tatuaż. Narzędzia muszą być sterylizowane (wirus WZW C ginie dopiero w procesie kilkudziesięciominutowej sterylizacji w temperaturze powyżej 140 ° C ). Który zakład sterylizuje narzędzia?
  • Odpowiedz
@kiszczak: o karku myślałam od zawsze i nie umiem jakoś sensownie uargumentować dlaczego tam- podoba mi się i już. Co do motywu róży, to jest to dla mnie symbol muzyki, która jest jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu (banał, wiem, ale tak już jest)- a konkretniej grupy Depeche Mode, której jestem fanką od wczesnej gimbazy (róża jest symbolem jednej z ich płyt i ogólnie bywa utożsamiana z zespołem).
  • Odpowiedz
Co tu się odpierdziela, żadnego "oszpeciłaś się na całe życie", leci w TV jakiś program dla gimbusów czy co? Przyszedłem dla gównoburzy, a tu kulturalna dyskusja i pochwały. Zaskoczenie i niedowierzanie.

niby fajne, ale co jak się znudzi?


@udzielacz: A co jak dziecko znudzi się matce? Albo znudzi się komuś spłacanie kredytu? No trzeba z tym jakoś żyć.

nie wiem jak wy ale osobiscie nie zrobiłabym sobie tak dużego tatuażu w
  • Odpowiedz