Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wszyscy tak hejtują ten serial, gdyż jest on zwykłym kłamstwem, może nawet propagandowym. Serial ma niby pokazywać typową polską rodzinkę żyjącą w typowym polskim standardzie ("znad Wisły rodzinka jak ty"), a to g---o prawda, prawdziwa Polska rodzina we WŁASNYM kraju musi wyżyć z głodowej pensji i ledwo wiążąc koniec z końcem, okradani przez własną władzę z własnych pieniędzy, których już nigdy nie zobaczą, a ci? A ci żyją sobie beztrosko z dnia na dzień, nie martwiąc się o nic, jeżdżąc najnowszymi modelami BMW do najdroższych sklepów ze zwykłą żywnością (patrz: alma).

#telewizja #przemyslenia #seriale #oswiadczenie #propagandasukcesu #polska
CegielniaPL - Mam wrażenie, że wszyscy tak hejtują ten serial, gdyż jest on zwykłym k...

źródło: comment_uRUTpev1FxrBc9XL2ewHZGtJZDJLuxRK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CegielniaPL: Tak tylko urzednicze biury i komuchy. Biury w wiekszosci zarabiaja w okolicach sredniej krajowej albo nizej, a po za generalami to chyba 4k najwyzsza pensja.
Oczywiscie zapomniales o takich zawodach jak: informatyk, grafik, dentysta, lekarz, prawnik, bankowiec, managment (nawet managerzy w McDonaldzie nie maja tak zle), spawacze, budowlancy specjalisci, architekci, aktorzy, mechatronicy, elektrotechnicy, psychologowie, czesc nauczycieli, tlumacze i wiele wiele innych z przedsiebiorcami i rolnikami na czele. Wiekszosc z
  • Odpowiedz
W Polsce najwiekszym problemem jest to, ze ludzie widzac zamoznych zazdroszcza im majatku, zamiast dazyc do tego aby miec podobny lub wiekszy. Sprawdzcie jak to wyglada w USA, tam milionerzy sa niczym bohaterowie na ktorych trzeba sie wzorowac
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Mnie zawsze śmieszył pod tym względem Klan, jak jeden do drugiego przychodzi pożyczyć hajs, ale nie 100 zł, tylko kuźwa 100 tys. i pada odpowiedź "czekiem czy przelewem" nosz kurna :D
  • Odpowiedz
@paradisecircus: od wschodu Polski się pajacu odczep, bo ewidentnie w dupie byłeś i g---o widziałeś.
@CegielniaPL: A ja lubię ten serial, bo jest pozytywny. Ostatnio zauważyłem czym się różnią osoby biedne od bogatych. Zainwestowanym w młodości czasem w ciężką pracę jaką jest nauka. Kiedy ziomeczki sobie siedzą pod blokiem i piwkują, a Ty się uczysz, to im zazdrościsz, ale po kilku latach widzisz tych cwaniaczków i chojraków, jak
  • Odpowiedz
@paradisecircus: nie zaprzeczysz jednej rzeczy, mając bogatych rodziców, którzy zapiszą Cię na kilka języków, parę innych zajęć, kupią to co potrzebujesz czy sfinansują Twoje studia w innym mieście na pewno masz łatwiejszy start niż osoba w Twoim wieku z przeciętnej rodziny, której się nie przelewa bo co miesiąc liczy kasę na rachunki - pod tym względem serial jest oderwany od rzeczywistości, nie w tym rzecz, że takich rodzin nie ma
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: ludzie to ścierwo oglądają, bo co jak co ale przeciętna grażyna chciałaby mieć takie życie, taką rodzinę i takie problemy. A nie Janusza z wąsem, którego wypłata starcza ledwo od 10 do 10, wyszczekane gówniaki - nieuki, często sebixy/karyny bez perspektyw, z problemami, np. uzależnione od narkotyków czy dopalaczy, żadnych rozrywek prócz wyliczania wysokości kolejnych rat i rachunków za media, czajenia się na pomarańcze 2,99zł/kg w lidlu itp. taka
  • Odpowiedz