Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wszyscy tak hejtują ten serial, gdyż jest on zwykłym kłamstwem, może nawet propagandowym. Serial ma niby pokazywać typową polską rodzinkę żyjącą w typowym polskim standardzie ("znad Wisły rodzinka jak ty"), a to g---o prawda, prawdziwa Polska rodzina we WŁASNYM kraju musi wyżyć z głodowej pensji i ledwo wiążąc koniec z końcem, okradani przez własną władzę z własnych pieniędzy, których już nigdy nie zobaczą, a ci? A ci żyją sobie beztrosko z dnia na dzień, nie martwiąc się o nic, jeżdżąc najnowszymi modelami BMW do najdroższych sklepów ze zwykłą żywnością (patrz: alma).

#telewizja #przemyslenia #seriale #oswiadczenie #propagandasukcesu #polska
CegielniaPL - Mam wrażenie, że wszyscy tak hejtują ten serial, gdyż jest on zwykłym k...

źródło: comment_uRUTpev1FxrBc9XL2ewHZGtJZDJLuxRK.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CegielniaPL: właśnie ci co żyją sobie beztrosko to biedują z głodową pensją
jak ktoś jest ambitny, chce się rozwijać, itp. to jeździ sobie najnowszym BMW, na którego ciężko pracował

Ale niech nieroby wmawiają sobie dalej, że brak perspektyw, bez znajomości nie ma pracy, itp.
Mi jakoś udało się znaleźć prace lepiej płatną od średniej krajowej, pracować moge ile chce, gdzie chce i kiedy chce. A jest to moja pierwsza praca
  • Odpowiedz
  • 6
@paradisecircus

Wolę patrzeć na takich ludzi, którzy cos osiągneli bo robi mi sie lepiej , bo sobie myslę,że jednak można coś osiągnąć,a nie wieczne biadolenie.


Ja też czasem obejrzę przegotowanych i nie, ich domy wcale nie są w stosunku do reszty cywilizacji zachodniej luksusowe, to jest standard, którego ciągle u nas brakuje i na razie przysługuje tylko nielicznym, jak urzędowe biurwy czy starym komuchom, którym udało się dobrze zasiąść przy okrągłym
  • Odpowiedz
@paradisecircus: Powiem Ci, że bliżej zachodu się nie da( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy spojrzeć na krajobraz dużych miast w Polsce. Przykro mi ale bliżej statystycznemu Polakowi do tych z Kiepskich niż z Boskich.
  • Odpowiedz
  • 9
@jestem_bordo: Beztrosko? Mój ojciec uczciwie przez całe życie pracował fizycznie jako kierowca, ślusarz czy spawacz, a moja matka jako maszynka do prasowania na akord w zakładzie odzieżowym lub recepcjonistka i nigdy nam się specjalnie nie przelewało, choć nieraz całymi dniami ich nie widziałem i zajmowała się mną babcia. Uważasz, że byli beztroscy?
  • Odpowiedz