Wpis z mikrobloga

Ja, lvl 24, daję korki, od października daję je masowo, jako żem na dziekance. I teraz zauważam, że dziewczynki z przełomu #podbaza i #gimbaza (lvl 10-13) podkochują się we mnie bez wyjątku. Padają takie tekściki jak "a pan to taki mądry i fajny", "no szkoda, że już koniec lekcji", "no i kto mnie będzie uczył, jak pan studia skończy", patrzo mi prosto w oczy, odprowadzajo na przystanek itd. Wśród starszych dziewcząt (najmłodsza legalna uczennica to lvl 19) też mnie lubio, ale ogólnie to zapomnij o zaruchaniu, anon, nic z tych rzeczy. I teraz powstaje pytanie: czy to świadczy o czymkolwiek (w stylu jestem niedojrzały, gupi, mam n----------e mózgowe)?

BTW Jak ktoś chce #korepetycje z #matematyka w #gdansk, to się polecam, nieskromnie powiem, żem niezły nauczyciel, są pozytywne efekty.

#tfwnogf #rozowepaski #prokuratorboners #przegryw
tentyptramwaj - Ja, lvl 24, daję korki, od października daję je masowo, jako żem na d...

źródło: comment_DNiC8KdR4MjczU1MCXx80d3LuRwccvUo.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adasgrabowski: bo to jest żałosne i to bardzo w takiej opcji o której piszesz ! , ale znam związki gdzie 30 letni gość umawiał się z 20 latką a dzisiaj są małżeństwem z 15 letnim stażem i jest OK w tym wieku to już nie jest takie żałosne bo potem pewne różnice się zacierają

@tentyptramwaj: zrozumiałem że Twoje "uczennice" się do Ciebie garną
  • Odpowiedz