Wpis z mikrobloga

@Efeljot: Temat Petera jest już mocno przejedzony. Miles Morales w komiksach przypomina właśnie takiego starego dobrego PP. Dobra decyzja. Peter mogłby sie pojawic jako mentor, nauczyciel ale nic więcej.
@donOGR: dla mnie to jest właśnie taki tani chwyt wrzucanie tego na duży ekran. Kolejny czarny obrońca świata. Nie wiem może przewrażliwiony jestem ale coraz częściej takie motywy mi się rzucają w oczy ;d
@Efeljot: A dla mnie to fajny pomysł na odświeżenie serii. Szczególnie po tych ostatnich dwóch spidermanach, które wg mnie były mega słabe. Lepsze takie podejście, niż kolejny restart serii. Tym bardziej, że nie znam historii tego nowego pająka. A to czy będzie czarny, czy żółty nie ma najmniejszego znaczenia - ważne by był dobrze zrobiony.
@Efeljot: też jestem pierwsza do krytykowania na siłę wprowadzanej politycznej poprawności, ale akurat tutaj, o ile dadzą Moralesa a nie czarnego Parkera, w sumie nie byłoby to aż takie złe. Raz, że ma swoje uargumentowanie w komiksach (choć z drugiej strony jak myślę Nick Fury, to nadal widzę białego faceta z siwizną na skroniach) a dwa, mogą już zacząć przyzwyczajać widownie do podmianek bohaterów. Poza tym, mam teorię, że część fanów