Wpis z mikrobloga

Euro 2012 w Polsce – hurr durr niepotrzebne igrzyska, dwa miliardy niepotrzebnych stadionów, po co te hotele i goście
Oskar dla Idy – herp derp żydzi komuniści przekłamanie targowica
Tusk prezydentem UE – zdrajca narodu na niemieckim sznurku
Okrągły stół – ZDRADA ludzie zdrada, sprzedali polskię a komuchy dalej rządzo
Pokonanie hiperinflacji – BANKSTERZY I ŻYDZI Balcerowicz sprzedał polskię
Pendolino – a czemu to nie jeździ dwa miliardy kilometrów na godzinę? przekręcony przetarg

I tak dalej, i tak dalej. Wam, prawiczki nigdy nie będzie dobrze. Jak na czele kraju stanie prymas, to będziecie narzekać, a dlaczego nie papież. Jak obniżą podatki, to będziecie skamleć, że nie budują dróg. Jak ktoś odniesie sukces, to będziecie warczeć, że mu się nie należy. Każdego chcielibyście ściągnąć na dół, złapać za rękaw i ustawić do takiego poziomu, w którym znajdujecie się wy. Zniszczyć, zdeprecjonować, zeszmacić. Przez was, najprawdziwszych z Polaków, którzy dla Polski najczęściej nie zrobili nic, bądź jedynie zapłacili VAT za cukierki zapłacone przez wysępione od mamy kieszonkowe.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
  • 106
Gdyby porównywać Polskę z taką holandia, to Polska jest jakieś 70 lat wstecz. Tutaj metrem dojedziesz w każdy zakatek kraju, autostrady,drogi rowerowe, wszystko ogólnie zadbane i zrobione tak jak powinno być. Wiem ze brzmi to jak pieprzenie typowego polaczka który wyjechał za granicę i pluje w swoje gniazdo, ale polska wypada jak mdłe kraj 3 świata.
@andrzejrybnik: Ostatnie powody do radości na tle, którego dotyczy dyskusja dała mi reprezentacja Polski w piłce ręcznej, tylko, że #!$%@? nie obejrzałem najważniejszych meczów bo tyrałem na drugich zmianach, ale dobry kolega siedzący na zasiłku dawał mi relacje na żywo na swoim fejsie. Super, po prostu super. Ja tylko chciałbym dostawać swoje uczciwie zarobione pieniądze do kieszeni, a nie płacić haracze na nierobów, albo, żeby za moje pieniądze naprawiano błędy polityków.
@Baron_Al_von_PuciPusia: nie chcecie dopuścić wiedzy o tym, że polska jest takim bagnem? Wszystko tutaj jest jechane przekrętami, codziennie artykuły o tym jak biurokracja, rząd rozwala dupy 40 milionowemu społeczeństwu, ale ludzie już nawet nie chcą uwierzyć, że jest tak źle. No cóż, nie trzeba nikomu zdejmować różowych okularów.
upadającej POlsce, chociaż większość wskaźników gospodarczych temu przeczy, a widać ciągły i nieprzerwany rozwój gospodarki


@Baron_Al_von_PuciPusia: wzrost gospodarczy istniał niemal za każdego rządu i nie jest to wskaźnik, który jako jedyny należy brać pod uwagę, kiedy ocenia się stan państwa. Za Tuska on wyhamował, ale został podtrzymany dzięki środkom UE, których poprzednie rządy nie miały. Jak już weźmiesz taki wskaźnik jak innowacyjność, od której zależy to, czy Polska stanie się krajem
@Rostok: Problem w tym, że większość naszych wypokowych 'prawicowców' potrafi zmieniać kraj jedynie za pomocą klawiatury komputera kupionego za hajs rodziców. Normalni, pracujący ludzie nie mają czasu na czytanie i komentowanie pierdów o pendolino, o antypolskiej Idzie czy innych Kuźniarach, bo szkoda na to energii.

Za to 'prawicowcy' i wielbiciele Polski jako Chrystusa Narodów przy każdej takiej pseudoaferze wylewają wiadra pomyj i beczki gówna nie tyle na władze, co na innych
Wam, prawiczki nigdy nie będzie dobrze.


@mq1: Żeś #!$%@?ł jak dzik w sosnę. Jakie znaczenie w tym kontekście ma przeżyta bądź nie inicjacja seksualna?

Zinterpretować wpis można tak - nie ważne jak i co robią, nawet jak #!$%@?, to trzeba się cieszyć, że robią.