Wpis z mikrobloga

Euro 2012 w Polsce – hurr durr niepotrzebne igrzyska, dwa miliardy niepotrzebnych stadionów, po co te hotele i goście
Oskar dla Idy – herp derp żydzi komuniści przekłamanie targowica
Tusk prezydentem UE – zdrajca narodu na niemieckim sznurku
Okrągły stół – ZDRADA ludzie zdrada, sprzedali polskię a komuchy dalej rządzo
Pokonanie hiperinflacji – BANKSTERZY I ŻYDZI Balcerowicz sprzedał polskię
Pendolino – a czemu to nie jeździ dwa miliardy kilometrów na godzinę? przekręcony przetarg

I tak dalej, i tak dalej. Wam, prawiczki nigdy nie będzie dobrze. Jak na czele kraju stanie prymas, to będziecie narzekać, a dlaczego nie papież. Jak obniżą podatki, to będziecie skamleć, że nie budują dróg. Jak ktoś odniesie sukces, to będziecie warczeć, że mu się nie należy. Każdego chcielibyście ściągnąć na dół, złapać za rękaw i ustawić do takiego poziomu, w którym znajdujecie się wy. Zniszczyć, zdeprecjonować, zeszmacić. Przez was, najprawdziwszych z Polaków, którzy dla Polski najczęściej nie zrobili nic, bądź jedynie zapłacili VAT za cukierki zapłacone przez wysępione od mamy kieszonkowe.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
  • 106
@mq1: mentalność Polaków to bycie malkontentem, więc jakby nie było to będzie źle, ja jestem realistką dlatego z kolegą @Sojerr zgodzę się poza tą Idą, ludzie uparliście się, jednym faktem jest, że Akademia od jakiegoś czasu najczęściej rozdziela Oscary nie wg kunsztu, a wg tematu, a innym faktem jest, że Ida to naprawdę spoko film, a wątek żydowski to nie jego sedno, no i ma zajebiste zdjęcia
nie można jednak powiedzieć,
@Dziobaczka: Jasne, to że film zdobył Oscara to już musi coś znaczyć, zdjęcia musiały być spoko, technicznie musiał być spoko. Tylko #!$%@?...naprawdę nie mamy w Polsce innego tematu, niż Żydzi, albo II wojna światowa? Choć z tych dwóch już wolę to drugie...

a nie czekaj, mamy. Pseudokryminały i banalne seriale...

żeby nie było że tylko narzekam - docenię w tym momencie chociaż Ranczo i Świat wg Kiepskich. I komedie lat 90,
@adam-adams: nie chodzi co zostalo z EURO, albo co my mamy z Idy.
chodzi o to zeby widziec pozytywy!
Oba powyzsze wydarzenia to jest reklama dla Polski na caly swiat. Ida to rowniez sukces Polskiego rezysera i calej ekipy wiec mozna sie cieszyc ze anszemu rodakowi udalo sie taki sukces osiagnac.
Z Euro tez sie ciesze ze bylo. Te mecze i strefy kibica i turysci z calej EUROPY to sa mega
@Sojerr: przyznam Ci trochę racji, że jakoś ta tematyka (szczególnie II wojna światowa) u nas przeważa, ale z tym żydowskim tematem w Idzie to na moje przesada, jak mówię oglądałam go przed czytanim wątków i nie odebrałam takiego przekazu, dla mnie to nie był film o Żydach. Z w dobrych polskich filmów, na szybko wymienię chociażby "Wesele" czy "Dom zły".
@mq1: z tej strony, z której przedstawiłeś problem może wydawać się, że masz rację. ale tak naprawdę to tylko medialne sukcesy partii rządzącej. teraz proszę podaj WYMIERNE korzyści jakie przyniosły te sukcesy. lepszy poziom życia? zwalczone bezrobocie? zwiększenie pomocy dla najbiedniejszych? wzmocniła się nasza gospodarka? co z prywatyzacją? dlaczego polska gospodarka upada mimo tych sukcesów? dlaczego w polsce jest jedna z najwyższych cen za budowę autostrad?

przy pendolino był przekręcony przetarg.
@mq1: nie chodzi o to, po prostu w Polsce jest po polsku - na wszystkim na czym można przekręcić trochę kasy to się tą kasę kręci

imo wynika to z mentalności, a nie ze złych przepisów i rządzących, po prostu taki mamy (w większości) naród
@mq1: euro - taki sukces! Kasa przytulona dla kolesiów, a podwykonawcy dupa cicho. Ile kasy poszło na stadiony, które stoją i tracą naszą kasę.

Oskar dla idy- kasa na film o zydozercach zawsze się znajdzie. Tak samo jak na stuhrów i dzieci przybitych do tarcz.

Tusk królem Europy - no cóż, dostał awans za bycie posłusznym pieskiem.

Okrągły stół - komuszki dogadali się z Bolkiem i przypieczętowali swoją bezkarność, chcociaz niektórzy
@Sojerr: Widzisz ludzie tobie podobni rozumują w innych kategoriach niż oni. Oni chcą być fajni. Chcą żeby tak myślał o nich świat. Nie ważne że ci nad nimi kradną, oszukują, manipulują. Nie ważne że o ich przyszłość toczy się gra. Ważne by być #!$%@? fajnym. Bo katole, prawicowcy i patrioci to przecież taki zaścianek i zasrane zacofanie, tacy nie są fajni.