Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Pani Hanno, może dlatego, że to film przedstawiający polaków w negatywnym świetle?
Oczywiście, że można powiedzieć, że wśród polaków byli tacy, którzy prześladowali, ale czy większość? ;-)

W związku z tym, złośliwości z powodu Idy, a nie z powodu łączenia tego z Łodzią, co rzetelnie Pani uargumentowała.
Wychodzi na to, że będę się musiała jeszcze w grafice komputerowej zatrudnić ...


@hannazdanowska: widze ze jeden stolek to za mało, typowy PO-wiec xD i jeszcze my podatnicy będziemy za to płacić ? Niech PO ZNIKNIE W KONCU Z TEGO SWIATA SAMO ZLO I ZLODZIEJE!!!!
Czy ja zwracam uwagę na to do kogo piszę? Serio? Dopiero teraz zobaczyłem, że to jest prezydent Łodzi, jednak sory, na mirko każdy jest równy.


@sezonowiec: Wypadałoby patrzeć. Na ulicy też nie patrzysz czy mówisz do znajomego czy obcej osoby, do młodszego czy starszego?
Gdyby p. Hania się ukrywała to spoko, ale dobrze wiadomo czyje to konto.
@loczyn: Jakoś do tej pory nie wiedziałem, że jest tu jakiś prezydent oprócz Leszka, to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami. Nie będę wchodził na profil każdego do kogo odpisuje, a twoje porównanie jest bez sensu, zepnij poślady.