Wpis z mikrobloga

#gadzibastion pracuje nawet o 22 w niedzielę ;D

Dziś (dość przypadkiem) udało mi się kupić nową agamkę. Dorosła, trzyletnia samica. Odmiany classic, może lekko yellow, jeszcze nie wiem. Wygląda nieźle, ubytków nie ma, 340g wagi, cena niezła. Facet chciał się pozbyć, to mu pomogłam ;D Przedstawiam Wam - moją nową agamkę, jeszcze bezimienną (może macie jakiś pomysł?:) )

Zrobiłam dziś 4 zdjęcia na szybko, żeby ją położyć spać
Trzy się udały
i są całkiem niezłe ;D

Poza tym, wczoraj przygarnęłam trzy koszatniczki. Miały iść na pokarm dla jakiegoś boasa, bo nikt ich nie chciał, to co mi tam, zawsze to coś bardziej ofutrzonego do głaskania;D Przyjechały do mnie z klatką, wysoką, ale bez półek. To wzięłam flexa, pocięłam kratkę, zrobiłam dodatkowe 2 piętra, na szybko zmontowałam domek i w 35 minut - klatka dużo lepiej przystosowana ;D Jutro, jak będę w pracy, to pomyślę nad hamakiem, jakimiś innymi udogodnieniami, będzie fajnie ;) Są to trzy samiczki, dwie siostry 8 miesięczne i 1,5 roczna koleżanka. Baardzo przyzwyczajone do ręki, jak tylko otwieram klatkę, to któraś od razu podlatuje, żeby ją wypuścić. Pieszczochy takie ;)

Taką mają klatkę
Siedzą na domku
()
A tu troszkę jak piesek wygląda

No i to tyle na dziś. Branooc:)

#terrarystyka #gady #smiesznypiesek #agamy #koszatniczki #gryzonie # #szczecin #zwierzaczki #gadzibastion #smiesznypiesek @gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Pobierz Khaleesi - #gadzibastion pracuje nawet o 22 w niedzielę ;D

Dziś (dość przypadkiem)...
źródło: comment_kzhgYhlwMALM5qfYcX5AMSkwSotlxits.jpg
  • 19
@Dipolarny: a kolor inny jest, bo zmieniałam ustawienia aparatu, żeby jak najbielsze tło uzyskać. Działa tylko, jak ustawię "światło dzienne", wtedy wyostrza kolory i doprowadza tło do bieli właściwie, mniej roboty mam później przy obróbce ;)