Wpis z mikrobloga

@franaa: a kto powiedział, że trzeba całe życie podporządkować pod gusta facetów i ich wizję seksapilu? was obchodzi co laski sądzą o glanach, traperach albo innych gównianych butach do wspinaczki? nie sądzę. będę nosiła baleriny dopóki będą je produkować, a opinia samozwańczych znawców mody mi szczerze powiewa wokół dupy. a szpilek na siłę zakładać nie będę również. będę chciała to nawet do ślubu pójdę w balerinach, elo.
@franaa: czyli ze nie można nosić tego w czym Ci wygodnie xD bo to dla kogoś źle wygląda? XD śmieszy mnie to w #!$%@? bo jak ktoś chce ubrać adidasy to niech nosi adidasy jak panna chce założyć balerinki bo jej wygodnie to niech nosi sobie balerinki xD i #!$%@? komu do tego to
W temacie butów popieram #rozowepaski , przynajmniej te, które nie dały sobie wyprać mózgu "efektem szpilki", który oczywiście istnieje, ale wielu komentujących zapomina co szpile potrafią zrobić ze stopami kobiety.

Ja wolę by miały ładne, zdrowe stopy. Oczywiście nóżka w bucie na obcasie mnie kręci, ale w ładnych balerinach wcale nie mniej, bo przecież liczy się cały #rozowypasek a nie same nogi :P
Temat wałkowany mnóstwo razy na mirko. Tak wygląda prawdziwy
Endrius - W temacie butów popieram #rozowepaski , przynajmniej te, które nie dały sob...

źródło: comment_AElvKAS4sIr0p5fongaitCnWELAIq3OH.jpg

Pobierz