Wpis z mikrobloga

1. Obraź się na UE (w której jesteś) i wyrzuć ze swojego kraju Międzynarodowy Fundusz Walutowy
2. Przyjmuj Putina z uśmiechem i otwartymi rękami
3. Spiskuj z "wrogiem" swoich partnerów i zgódź się, że będziesz wspierał interesy Rosji (pod przykrywką wspierania interesów swojego kraju)
4. Sprzedaj swój kraj jak dziwkę, za parę MLD kredytu i rosyjskich inwestycji
5. Następnie od razu przyleć na spotkanie do kraju swoich największych "przyjaciół" (Polski)
6. Powiedz "Polak, Węgier dwa bratanki..." a następnie, że jesteś przeciwny ich pomysłowi o Unii Energetycznej (której celem jest uzależnienie się od Rosji)
6. Bądź zdziwiony i nie wiedz co się dzieje #smutnazaba

Są wszystkie punkty. Tak się zostaje "przegrywem" w oczach Rosji i Europy.


#polityka #polska #ukraina #wegry #europa #przegryw
Pobierz qlimax3 - 1. Obraź się na UE (w której jesteś) i wyrzuć ze swojego kraju Międzynarodo...
źródło: comment_ZsuRIWcdksirFdAhK4VIq7Zh2LBl6hwV.jpg
  • 28
To są zwykłe brednie.

Chłopcy-propagandowcy siedzieli cicho gdy Gerhard Schröder zaczął się wysługiwać Kremlowi za ciężką kasę do prywatnej kieszeni.
Chłopcy-propagandowcy siedzieli cicho gdy Niemcy i Francja dbały o swoje interesy, wbrew interesom całej Unii, w relacjach z Rosją.
Chłopcy-propagandowcy siedzieli cicho gdy Merkel i Hollande firmowali porozumienie, na którym korzysta tylko Kreml.
@qlimax3:
1. Postanów wyjść z kryzysu (po nieudolnych rządach Socjalistów) według własnej, suwerennej polityki, a nie pod dyktando MFW - Unia obrażona na Węgry

2. Zmień jako ostatni kraj bloku wschodniego konstytucję napisaną za głębokiej komuny i wpisz do nowej konstytucji wartości judeochrześcijańskie - Unia obrażona, bo jak to możliwe, że demokratycznie wybrany premier, w
demokratycznym i suwerennym państwie śmie zmieniać sobie konstytucję bez aprobaty Unii!!!!!!

3. Reformy ekonomiczne działają. Czołowe
@Donica: tutaj nie chodzi o UE, bo ja też nie jestem jest zwolennikiem, ale o zasady. Z oszustami i wrogami się nie robi interesów, nawet jeżeli są korzystniejsze, bo nie zawsze wychodzi się z tego na PLUS. Trudno zrozumieć podstawowe zasady panujące na świecie?
@qlimax3: jakie zasady? W kwestii relacji z Putinem nie widzę żadnych zasad. Nie ma żadnej solidarności, nie ma żadnego idealizmu. Czyste interesy.
Sam bardzo bym chciał, żeby wszyscy na raz postawili się Putinowi, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko moje romantyczne bajania. Rzeczywistość jest inna.
Dlatego strasznie mnie dziwi ta wielka krytyka Orbana, skoro nie robi on nic innego niż Niemcy, Francja, czy Austria.
Teraz Cypr zaoferował Putinowi stworzenie bazy
jakie zasady?


@Donica: pisałem ci już... nikt normalny, jak mu brakuje pieniędzy nie bierze ich od miejscowego bandyty/mafii, bo jak nie spłaci na czas lub nie spełni określonych warunków, to będzie miał później "wjazd na chatę" jak np. Ukraina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A później płacz, że UE i NATO nie pomaga.

Meh... dalej ci nie będę tłumaczył, bo pewnie i tak nie zrozumiesz ( ͡°
@Jam1911:

WĘGRY Co tam się dzieje - opis produktu:


W kwietniu 2010 roku Węgierska Unia Obywatelska Fidesz Viktora Orbána zdobyła aż 68 proc. głosów, uzyskując samodzielnie większość konstytucyjną.

Od początku istnienia nowe władze w Budapeszcie rozpoczęły szeroko zakrojone reformy.

Specjalnie do tej książki o istocie przemian zachodzących na Węgrzech napisali sami autorzy węgierskiej transformacji.


Nie mam więcej pytań. Pozdrawiam.

Meh...
odwoływanie się do twojej inteligencji też jest wątpliwe.


@Jam1911: pokazałeś przykład #gimba, którzy jak nie ma argumentów to próbuje kogoś obrażać np. pisząc o brakiem inteligencji albo że ktoś jest głupi.

Dno i metr mułu... #czarnolisto