Wpis z mikrobloga

W bankomacie jest tak, że wypluwa kartę przed wydrukowaniem potwierdzenia. Dzisiaj korzystałem jednak z wpłatomatu, a ten wypluł potwierdzenie przed oddaniem karty. Wczesne godziny poranne zrobiły swoje, zabrałem potwierdzenie i wyszedłem z oddziału. Kiedy zamknęły sie drzwi obczaiłem się, że nie mam karty. Ale żeby wejść do środka trzeba było użyć paska magnetycznego znajdującego się na karcie... która właśnie w tym momencie wyskoczyła z wpłatomatu. Przez szybę patrzyłem jak wciąga ją ponownie... ja #!$%@?...

#gorzkiezale
  • 47
@h3lloya: Hmm dokładnie miałem niedawno ten sam problem, zapomniałem o karcie biorąc potwierdzenie i wychodząc automatycznie. O tym, ze nie mam karty dowiedziałem się dzień później na zakupach i poszedłem do banku i miałem to szczęście, że jakaś Pani zaraz po mnie przyszła i oddała tą kartę kobiecie w banku. W sumie nawet do mnie dzwonili się okazało, ale miałem chwilowo nieczynny numer :P
@h3lloya: Jeśli to był wpłatomat w placówce to możesz poprosić pracownika by wyciągnął Ci kartę. Wtedy pokazujesz jakiś dowód że to Twoja karta.
Jeśli jakiś wpłatomat gdzieś wolnostojący to już niestety nie wiem jak jest rozliczany.
@h3lloya: dziwne, nikt cie nie wysmial, ze masz tylko jedna karte :) wiosna idzie moze i wykop przestanie schodzic na psy :)


@oddalenie: Choćby miał i 10 kart to raczej mała szansa by zdążył ją wyciągnąć, otworzyć drzwi i dobiec do wpłatomatu przed wessaniem poprzedniej...
@parys88: Ja miałam podobnie, z tym, że ten bankomat nienormalny, coś się chyba psuje, zawinął się banknot i nie dało się go wyciągnąć. Ale potwierdzenie o wypłacie pieniędzy dostałam, i z konta też mi zabrało. Minął prawie miesiąc od tego momentu, jak myślisz, nie za późno, żeby iść do banku pisać "reklamację" ?
@ostrzyjnoz: nie wiem, musisz spróbować. Gość mi tłumaczył to wtedy w taki sposób, że przy najbliższym rozliczeniu bankomatu (w sensie gdy technicy przyjeżdżają do bankomatu doładować forsę i spisują raporty - nie wiem jak to się fachowo określa) i jeśli będzie nadwyżka (chodziło wtedy o 300 zł) to dostanę zwrot na konto. Zawsze możesz spróbować najwyżej nic nie wskórasz.