Wpis z mikrobloga

  • 478
W bankomacie jest tak, że wypluwa kartę przed wydrukowaniem potwierdzenia. Dzisiaj korzystałem jednak z wpłatomatu, a ten wypluł potwierdzenie przed oddaniem karty. Wczesne godziny poranne zrobiły swoje, zabrałem potwierdzenie i wyszedłem z oddziału. Kiedy zamknęły sie drzwi obczaiłem się, że nie mam karty. Ale żeby wejść do środka trzeba było użyć paska magnetycznego znajdującego się na karcie... która właśnie w tym momencie wyskoczyła z wpłatomatu. Przez szybę patrzyłem jak wciąga ją ponownie... ja #!$%@?...

#gorzkiezale
  • 47
  • Odpowiedz
@h3lloya: Ja kiedyś wpłacałem w wpłatomacie mbanku kasę. Wpłatomat oddał mi kartę bez potwierdzenia i pocałuj mnie w dupę. Za to bank 2 razy powiedział mi, że mam się pocałować w dupę, bo nie było ekstra kasy w wpatomacie. Prawdopodobnie osoba która wpłacała pieniądze po mnie dostała "wyrzut" z nadwyżką z mojej wpłaty. Podziękowałem mbankowi na zawsze. #gorzkiezale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mug3n: o jaaa. Aż nie wierzę, że mogli tak postąpić, bo jak nic nie udało Ci się wpłacić i nie masz potwierdzenia to bank sprawdza nagranie z kamery. Mi raz zaciął się wpłatomat, ale cały przestał działać i kasę oddali.
  • Odpowiedz
@h3lloya: A tak naprawdę to zmyślona historyjka, czy naprawdę tak było? Korzystałem z wpłatomatu godzinę temu i wpierw oddał mi kartę i dopiero po chwili druknęło potwierdzenie.
  • Odpowiedz
@killerpizza: tak jest z niektórymi wpłatomatami, najpierw drukuje potwierdzenie a potem po chwili wysuwa kartę. Nie raz podczas stażu gdy pomagałem w strefie z maszynami to ludzie chcieli odchodzić bez karty.
@Codringher: dobrze jest czekać aż pojawi Ci się na nowo okienko startowe. Wtedy wiesz że cała operacja została zakończona.
@ostrzyjnoz: nie zblokował się? Z wpłatomatem miałem tak że właśnie jeśli klientowi banknot jakoś się zawinął w rolkach przez
  • Odpowiedz