Wpis z mikrobloga

#praca #emigracja #uk #ciezarowki #kierowcy #truckers #rozkminy i troche #silownia bo ten aspekt jest bardzo wazny dla mnie
Witam mirki mam rozkmine, moze pomozecie mi podjac decyzje ,niedawno skonczylem kurs prawa jazdy kat c+e mam do wyboru, zostac w kraju zatrudnic sie u dziadtransa na miedzynarodowke minimum 4 tyg w trasie tydzien lub dwa w domu za okolo 5-6k zl minus 1k na zarcie, prysznic itd na miesiac lub emigracja do uk praca od poniedzialku do piatku po 10 godzin ale spie w domu, chodze na silke bo w trasie po europie niebedzie raczej jak i kiedy. Tylko ze w uk duze koszta min mieszkanie, jedzenie ale wyjdzie mi okolo 7k zl na czysto no i rozlaka z rodzina przyjaciolmi .Troche cebula tez bo tak czy siak nie jestem w swoim kraju
Glosowanie:) plusujcie w komentarzach
  • 14
@Fajrantboy: Co to za robota 10h dziennie? Ja wolałbym Polskę. Dobra kasa, siłka nie potrzebna, po co Ci ona? Jak chcesz dobrą kondycję utrzymać to warto wolny czas poświęcić na jakieś ćwiczenia, w trasie również, a nie jak większość januszy w domu browary przed TV a potem brzuch jak piłka
@Fajrantboy: Ja właśnie czegoś szukam w Polsce, na razie mam robotę ale chętnie bym sobie pojeździł ciężarówką bo zawsze chciałem ale niestety trudno to pogodzić ze studiami. Papiery leżą w szafie już prawie rok niewykorzystywane. Jak na razie to większość ofert po gdzie jeździ się po Polsce i jest się co tydzień w domu to takie gdzie zarobił bym mniej niż teraz zarabiam.