Wpis z mikrobloga

Paradoksalnie chyba najgorszy okres w #pracbaza jest gdy nie ma roboty. Człowiek siedzi i nudzi się udając, że robi cokolwiek. Dopiero wpół do drugiej, a ja czuję się jakby była 17. Jeszcze tyle siedzenia przede mną. I najgorsze, że to taki całe dwa tygodnie będą, a to dopiero pierwszy wtorek. Kiedy w końcu będzie #!$%@? i czas będzie tak pięknie szybko leciał... #korposwiat
  • 14
@KochamJescKisiel: Ja na szczęście nie. Ale to widać, że się nic nie robi konkretnego. I sam źle się z tym czuję. Od dłuższego czasu już tak jest. Robię jakieś #!$%@? szkolenia aby nie bylo, że totalnie ten czas marnuję. Wolałbym zarobić jakieś $$ dla firmy :P
@Sepang: Nie wiem. Jestem tu od niedawna i bardzo mnie to denerwuje. Wdrożenie się do czegoś nowego, aby zrobić jedną rzecz kosztuje więcej niż daje korzyści. Co jest do wszystkiego jest do niczego. Więc tak sobie siedzę i oglądam gównoszkolenia. Jeszcze chwila i do domu... a jutro od nowa..
@jenkins: Wczoraj dowiedzieliśmy się, że projekt który miał startować w marcu został przesunięty przynajmniej o 9 miesięcy. Oznacza to że przez najbliższe 9 miesięcy będziemy po prostu szukać sobie jakiejś roboty na siłę przy starych implementacjach i nudzić się niemiłosiernie. Z tego wszystkiego to chyba bordo zostanę ;)
@jenkins: też tak mam :< strasznie #!$%@?ące. Piękne czasy jak jest #!$%@?, przychodzisz na 8-9 do pracy, zanim się obejrzysz przerwa obiadowa, o 12-13, mija ci 5 minut, i już 17 i do domu można iść. A bez roboty, tak jak mówisz...