Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili: Gram w TIBIE i się tego nie wstydzę! Każdy prawilny Mirek grał/gra w Tibie bo ta gra to podstawa wszystkich gier. Przykro, że jesteś ograniczony ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: Ale nie mówię 'nie krytykujcie mojej gry' tylko mówię, że to tylko gra i nie ma o co mieć ból dupy. A bycie wegiem to już poważniejsza sprawa i moim skromnym zdaniem #!$%@?. Ok, jak u Ciebie Tibia jest #!$%@? to luzik, będę #!$%@? dla Ciebie, pasuję ;p
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: Szczerze to #!$%@? mnie Twoja gra, mam ważniejsze rzeczy na glowie :D Ze wege to #!$%@? Twoim zdaniem to cóż, Twoja opinia, ale nie lubię ludzi którzy wpierają swoje głupie racje dla zasady :D
  • Odpowiedz
Kuuurwa atak wege pajaców się zaczyna... najpierw znaleźli, że gram w Tibie, zaraz mnie zabiją za csa i za to, że używam windowsa z chromem :( aa no i nie smaruje kanapki z nutellą masłem (,)
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: też "zostałbym" wegetarianinem albo weganinem, jakbym zobaczył, że dziewczyna chce mi ugotować obiad z mięsa garmażeryjnego. Raz byłem głupi i to kupiłem i nigdy nie powtórzę tego błędu.
  • Odpowiedz